Hedioon / Hedione 100%

4,10 €
Maksudega
Maht

Transparentse, vähese, jasmiinirohelise ja elegantse lõhnaga hedioon lisab lõhnasegule või eeterlikule õlile lendlevust ja on samas fiksaatoriks.

Senised uuringud jõudsid järeldusele, et inimeste puhul ei ole mõistlik lõhnades kasutada feromoone, sest need ei toimi. Hiljutine uuring tõestas aga, et hedioon on ainus lõhnakomponent, millel on feromooni effekt. Lisades hediooni lõhnasegusse, tundub nii parfüüm kui selle kandja meeldivam. Eriti tunnetavad feromoonilaadset effekti naised - "There's an ingredient that literally turns women on".

Hedioon on nõrga lõhnaga, tema peamine kasu on lõhnasegule võlu andmises.

Enim kasutatud aroomiainete top 10-s parfüümides (võib vast isegi julgemalt öelda, et on raske leida peavoolu parfüümi, kus seda sees ei ole). Hedioon on kasutusel lõhnamajades, mis loovad parfüüme sellistele brändidele nagu Kenzo, Versace, Dior, Hermès, Armani, CK, Prada, Burberry, Chanel, YSL, Guerlain, Miyake jt. Nimekiri täpsetest parfüümidest läheks liiga pikaks.

Hediooniga võib pikalt mängida, lisades seda eeterlikesse õlidesse, lõhnasegudesse, pärnaõide, mimoosi, paradisamiidi, mustsõstrasse, jne.

Püsib plotteril nädal. Firmenich-i kvaliteet. Sugu: unisex, kergelt feminiinne.

Täpse lõhna tundmiseks on mõistlik teha lahjendus 5-10%-le alkoholis või baasõlis.

Lisainfo

CAS:
24851-98-7

Lisainfo

CAS:
24851-98-7