Cis-3-Hexenyl Butyrate 100% 5ml

5,07 €
Maksudega

Roheline, magus, puuviljane, sametine-kreemine, maasika ja õuna alatooniga. Viinamarja alatoon aitab kaasa näiteks jasmiini ja ylangi lõhna loomisel või vastavate absoluutide / eeterlike õlide modifitseerimsel. Kasutatakse lõhnades: õun, tsitrused, mango, ananass, vaarikas, maasikas, vein, rohelised lõhnad, brandi.

Arctander: Adds nice strawberry, apple and pear flesh notes to red fruits, tropical fruits and chocolate flavors. A fresh and mild-green grass aroma but with a pleasant fruity character, like a green Sweetart candy or fruity wine.

Lasime kirjeldada Chat GPT-l vastavat lõhnaainet:
Cis-3-hexenyl butyrate on orgaaniline ühend, mida kasutatakse laialdaselt parfümeerias ja toiduainetööstuses lõhna- ja maitseaine lisamiseks. Seda ainet leidub looduslikult mitmetes taimedes, näiteks õuntes, rohelises tees ja osmanthus taimedes. Cis-3-hexenyl butyrate lõhn on erakordselt meeldiv ja seda peetakse tavaliselt roheliseks, värskeks ja õrnalt magusaks.
See annab edasi looduslikku roheluse tunnet, nagu roheliste õunte või värskete muruõite lõhn. Samal ajal võib selles tunda ka kergelt puuviljaseid noote, näiteks õunade või pirnide magusat aroomi.
Cis-3-hexenyl butyrate lõhn on üldiselt mõõdukalt intensiivne ja värske, mis muudab selle populaarseks aineks paljudes roheliste ja puuviljalõhnadega parfüümides, eriti noorte ja värskete aroomide loomisel. See ühend võib anda lõhnadele ka kerget niiskust või mahlakust, muutes need atraktiivseks ja looduslähedaseks.

Hindamiseks on mõistlik teha lahjendus 3-15% baasõlis või etanoolis.

Püsib testpaberil 63h.

Bedoukiani kvaliteet.

CAS: 16491-36-4