Clearwood 100% 10ml

5,07 €
Maksudega

Clearwood on lõhnaomadustelt sarnane patšuli eeterliku õli lõhnale, kuid see on olulisemalt puhtama lõhnaga, ilma mullaste alatoonideta.

Naturaalne - toodetakse "white biotechnology" meetodil elus taimerakkudest ja taimeensüümidest, kes kasutavad omakorda elutegevuseks suhkrut. Firmenich töötas meetodi välja selleks, et vältida hinna- ja kvaliteedikõikumisi patšuli eeterliku õli tootmisel (kohati halb kvaliteet, hinnarallid jms). Sobib kõikjale, kus vaja patšuli eetelikku õli, aga ka laiemalt. On värvitu, seetõttu sobib ka kreemidesse, seepidesse, küünaldesse, milles tahetakse värvi vältida. Sobib muuhulgas kokku patšuli eeterliku õliga, kus need omavahel teineteist täiendavad. Sisaldab rohkelt patšoulooli, mis on patšuli peamine lõhnakomponent (ilma mullase varjundita).

Malbe, pehme, puhas.

Koostis on sarnane patšuli eeterlikule õlile (v.a. mullased noodid):

  • Patchoulol 30-40%
  • Azulene 15-20%
  • Beta-Caryophyllene 5-7,5%.

Firmenich: Soft, clean version of patchouli without the earthy, leathery and rubbery. Can be used like patchouli or as a new woody building block at higher dosages. This product is natural and has a unique process which starts with the DNA of the patchouli leaf.

"A clean modern patchouli note that those who dislike patchouli might actually enjoy."

Hindamiseks on mõistlik teha lahjendus 5-15%-le.

https://www.perfumerflavorist.com/fragrance/ingredients/news/21878840/firmenichs-clearwood-ingredient-wins-first-prize

Müügil väikekogusele parima hinnaga maailmas.