Ambrocenide 10% DPG 5ml

5,07 €
Maksudega

Moodsa aja "superambrite" vast parim esindaja. Viimastel aastakümnetel on eri tootjad välja töötanud 10-15 nn superambrit, mida kasutatakse (kohati ületoosiga) moodsates parfüümides ja toodete lõhnasegudes (seebid, küünlad, kreemid). Ambrocenide on neist vast kõige elegantsem. Samuti ei "trügi" ta lõhnakompositsioonis liigselt esile, võrreldes näiteks Amber Xtreme-ga või Ambermax-iga. Doseerida tasub ettevaatlikult, sest teatud tasemest alates tuleb ka Ambrocenide lõhnasegus esile; kui just see pole taotluslik nagu osades disainerparfüümides. Kuni teatud tasemeni annab Ambrocenide lõhnasegule või eeterlikule õlile sära ja vürtsikust.

Symrise: Powerful and long-lasting top to base booster; lends power to woody and ambery accords; gives radiance and enhances citrus and aldehydic notes at low use levels; propels musk notes to be perceived in the top notes; gives volume and strength to floral heart notes.

Lõhna hindamiseks on mõistlik teha lahjendus 1-3%-le, sest tegu on väga tugeva lõhnaainega. Mõistlik on hinnata mitte lõhnaainet eraldi, vaid selle efekti eeterlikus õlis või muudes lõhnaainetes.

Püsib plotteril nädala.

Müügil väikekoguse kohta parima hinnaga maailmas.