E-poest tellides nõustub Ostja Müüja tellimistingimustega. Need tingimused kehtivad igale Ostjale iga tehtud tellimuse kohta, mistõttu peab Ostja enne iga uue tellimuse tegemiseks tutvuma kehtiva tingimuste versiooniga.
Müüja ei võta endale riski ega vastutust ning on vabastatud sellest tingimusteta, kui Ostja pole tingimuste kehtivat versiooni lugenud.

Müüjal on õigus tingimusi igal ajal muuta või täiendada. Tingimuste muudatustest või täiendustest teatatakse e-poe tavapäraste sisekanalite kaudu.


Toodete valimine toimub samal moel, nagu igas muus e-poes. Peale tootega tutvumist lisatakse see ostukorvi ja vormistatakse ost kuvatava juhise järgi.
Tellitud kaubale  lisandub saatekulu, mis sõltub saadetise kaalust, mahust ning teenust osutava ettevõtte hinnakirjast. Kauba tellimisel kohustub Ostja märkima kauba täpse tarneaadressi ja mobiiltelefoni numbri.
Kasutame kauba saatmisel peamiselt Omniva, Smartposti, DPD kulleri  teenuseid.  Lehel kuvatud paki saatmise moodulid võimaldavad tellijal ise valida sobiva pakiautomaadi.
Tellimus alates 50€ toimetatakse tasuta postiautomaati. Kullerteenus on tasuline.
Muud soovid, paki kättesaamise viisid, täpsustused, vm., saab kirjutada “Võta ühendust” aknasse.

Maksmine.
E-poe tootekataloog näitab müügihinda koos käibemaksuga eurodes.Tasumiseks on kaks võimalust:
Koheseks maksmiseks saab kasutada vastavat pangalinki, valida sobiv pank, sooritada ülekanne, ja jälgida asjakohaseid suuniseid.
Teise variandina saab valida maksmise arvega. Arvega maksmisel saadetakse kaup peale ülekande laekumist.

Tavaolukorras saadetakse makstud tooted ära 48 tunni jooksul, välja arvatud laupäev, pühapäev, riigipühad.

Tagastamine.
Seadus annab tellijale õiguse tagastada tooted 14 päeva jooksul ja saada raha tagasi. Tagastatud kaup ei tohi olla rikutud või osaliselt kasutatud. Tagastamisega seotud transpordikulud tasub tagastaja.
Lisaküsimuste tekkimisel võtke meiega ühendust: tel 50 10 591 või e-kirja teel balscand[ät]balscand.ee . Tööaeg E-R, kl 9.00-16.00.