Cis-3-Hexenyl Benzoate 100% 5ml

5,07 €
Maksudega
Viimased tooted laos

Pehme, maheda, rohelis-lehelise, samas nn narkootilise alatooniga lõhnaaine, mis lisab naturaalsust ja on fiksaatori rollis. Jaekogustes müügil vähestes kohtades maailmas.

Arctander: Mild, but tenacious, green-herbaceous and woody odor. The major asset of this ester is its tenacity. As a “green” material it is much weaker than the esters of the lower alifatic acids. But the milder odor makes it easier to handle, and the gentle, green-herbacious effect can be suitably utilized in compositions. It blends very well with Styrax, Phenylethylalcohol, Amyl salicylate, Coumarin, Oakmoss and Ylang-Ylang, where it lends special effects.

Kasutusvaldkonnad: kirss, pohl, gardenia, roheline-herbaalne, jasmiin, melon, põdrasamblik, pirn, ploom, ylang jne.

Tegu on jaekogusena ostes suhteliselt haruldase lõhnaainega, mida pakutakse vaid mõnes kohas maailmas. Lisaks tõenäoliselt vastavale jaekogusele parima hinnaga maailmas.

Lasime kirjeldada Chat GPT-l vastavat lõhnaainet:
Cis-3-hexenyl benzoate on orgaaniline ühend, mida kasutatakse laialdaselt parfümeerias ja lõhnaainete tööstuses. Cis-3-hexenyl benzoate lõhn on tugev, rikkalik ja mitmetahuline. Esmapilgul võib seda tunda rohelise ja värskendava aroomina, mis meenutab metsa- või rohulõhna. See tuleneb cis-3-hexenyl rühma olemasolust ühendi struktuuris, mis annab rohelise aroomi mulje. Samuti võib selles lõhnas täheldada lillelisi ja magusaid noote, mis pärinevad bensoehappe estrilisest osast ühendis. Need lilled ja kergelt magusad noodid tasakaalustavad rohelise värskusega, muutes lõhna mitmekülgseks ja võluvaks. Cis-3-hexenyl benzoate võib anda ka kerget puuviljaseid nüansse, mis meenutavad õunu või rohelisi pirne. See täiendav puuviljane aroom annab lõhnale värskuse ja kerguse. Lõpuks võib selles lõhnas olla ka mõningaid puiduseid ja muskuselisi noote, mis toovad sügavust ja stabiilsust kogu kompositsioonile.
Kokkuvõtvalt on cis-3-hexenyl benzoate lõhn värske, roheline, lilleline, kergelt puuviljane ja kergete puiduste ning muskuseliste alatoonidega. Selle rikkalik ja kompleksne aroom muudab selle hinnatud koostisosaks paljudes parfümeeriatoodetes ja lõhnaainetes. Lõhnade tajumine on alati subjektiivne, seega võib selle aroomi tajumine erineda sõltuvalt inimese individuaalsest lõhnatajust ja keemilisest koostoimest naha või õhuga.

Arvestades, et tegu on tehisintellektiga, siis on kirjeldus OK. Natuke tuleks muidugi entusiasmi kärpida ja võrdeid/ülivõrdeid vähemaks võtta. Kuid, jah, tegu on üsna mitmetahulise lõhnaainega, naturaalse, sametiselt roheka lõhnaga. Puuviljasus - kui väga otsida, siis leiab, kuid selleks on pigem Cis-3-Hexenyl Butyrate.

Hindamiseks on mõistlik teha lahjendus 3-15% baasõlis või etanoolis.