Champaca ML 100%

5,68 €
Maksudega
Maht

Meie koostatud Champaca lõhna kompositsioon. Tipunootides tunda õit, marjase-puuviljase alatooniga, baasnoodid õielis-vahajad. Champaca absoluut on mõnevõrra tummisem, mis tuleb seal leiduvatest rasvhapetest; antud lõhnasegu on tonaalsuselt sarnane absoluudile (inglise keeles on head väljendid same vein, same vibe; kes teab champaca absoluudi lõhna, see saab aru, et on sarnane). Meeldiv ja ei tüüta ära. Michelia Champaca absoluudi kilohind on orienteeruvalt 15000 Eurot + km (jaehinnaga 1ml 30-40 Eurot), mis välistab selle kasutamise hinna tõttu enamuses toodetes peale kallite parfüümide (mille 50ml pudeli hind on 500 Eurot või rohkem).

Ka antud lõhnasegu pole odav, kuid märksa soodsam kui absoluut; hea valik kui tahetakse midagi erilist, näiteks champaca lõhna. Sobib kokku muuhulgas näiteks magnoolia õie ja lehe eeterliku õliga (champaca ehk Michelia champaca ja magnoolia ehk Michelia alba on sugulastaimed, kuid mitte sama).

Tegu ei ole aroomiõliga, kus lõhnaaineid on 20-40% ja ülejäänud on lahjendi (näiteks DPG, TEC, IPM), vaid 100% lõhnaainete seguga, st seda jätkub märksa rohkem kui aroomiõli. Kontsentraat on tumepruuni värvusega, mis tuleb seal kasutatud absoluutidest ja eeterlikest õlidest. Samas näiteks 10% lahjendus etanoolis või baasõlis on heleda oranžikas-roheka värvusega, mõjub naturaalsena.

Kui mõni tellija tahab päris champaca absoluuti (Michelia Champaca), siis saab seda tellida:
50g 100% absoluut 603 Eurot + km koos transpordiga.
30g 100% absoluut 390 Eurot + km koos transpordiga.
Ajaliselt tarne 2-4 nädalat.

5ml pakend proovimiseks ja väikekasutuseks, 30ml pakend suuremaks või näiteks toodetes kasutamiseks.

100% kontsentraat sisaldab muuhulgas:
Benzyl salicylate 30,1%
Benzyl benzoate 4,1%
Linalool 10%
Farnesol 4%
Benzyl alcohol 3%
Farnesene 1,51%
Sindrun eeterlik õli 0,8%
Ocimene 0,4%
Methyl salicylate 0,3%
Phenyl Ethyl Alcohol 0,3%
Eugenol 0,18%
Damascenone 0,03%
Ülejäänud koostisosad alla raporteeritava piirmäära.

Hindamiseks on mõistlik teha lahjendus 3-15% baasõlis või etanoolis, mitte hinnata 100% kontsentraati. Kontsentraadid tunduvad lõhnaomadustelt oliliselt teistsugused võrreldes lahjendustega.

Maitsed / eelistused on erinevad, samast, meie koostatud seeriast saab veel proovida:
Wakening Woods of Nordic ML 100% 5ml
Liblikpõõsas ML 100% 5ml