Muskus 1: Habanolide

4,46 €
Maksudega
Maht
Toode erinevate valikutega

Enamus muskusi on inimeste arvates nõrgalt või keskmiselt tuntavad (mida suurem molekuliline koostis, seda raskem retseptorite poolt tabada). Muskuste ülesanne on olla lõhnasegus fiksaatoriks (teised parfüümisegu komponendid seotakse suuremolekuliliste muskuste või ambraga ja nii püsib lõhn kauem peal). Vähemalt samatähtis on see, et muskused muudavad parfüümi sügavamaks, intelligentsemaks.


Konkreetne muskus on lõhna poolest üks tugevamatest. Tegu on Habanolidega, mitte Euroopas pakutava Habanolide Substitute-ga, viimases on Habanolidet ennast ca 30% ja ülejäänud on vähemolulised muskused.


Muskuste puhul tuleb arvestada, et osa inimesi on teatud muskuste suhtes lõhnapimedad, st ei tunne neid ainukomponendina. Iga inimene võib olla lõhnapime mõne, seejuures erineva muskuse suhtes. Samas tajub enamik neist seda, kui muskust on lisatud lõhnasegusse (muudab lõhna sügavamaks).
Antud muskus on kasutuses parfüümides nagu Emporio Armani White for Her, Alberto Morallise Oxymusk sisaldab seda 33% lõhnasegu kontsentraadist.


Püsib plotteril 2 nädalat.


Täpse lõhna tundmiseks on mõistlik teha lahjendus 1-10%-le alkoholis või baasõlis.