Ambra 1, 9% 10ml

5,34 €
Maksudega
Maht

Molekul, mis lõhnab inimese jaoks nõndavõrd rikkalikult, et tuntud lõhnamaja Escentric Molecules tõi selle turule ainukomponentse parfüümina "Molecule 02".

Molekul on identne, peamine lõhna andev komponent ambras (spermavaala sekreet, mis peab olema hulpinud pikka aega ookeanilainetel päikese käes). Ambra on olnud väärtuslik ja üks kallimaid parfüümikomponente aastasadu. Kui ambras on lisaks mitmeid loomalikult lõhnavaid koostisosi, mis ei pruugi kõigile meeldida (samas mõned väga hindavad), siis antud juhul on tegu molekuliga, mis on lõhnaomadustelt puhas, samas mereline ambra, ambergris.

Kuulub esmatarvilike TOP 60 lõhnaainete hulka.

Tegu on suure baasmolekuliga, mis püsib testpaberil ligi kuu. Antud lõhnaainet kasutatakse fiksatiivina - aitab teistel lõhnaainetel kehal püsida. Saab kasutada ka eeterlike õlide puhul (segada õli koostisesse). Parfümeerid peavad antud komponenti üheks kõige väärtuslikematest. Lisades lõhnakompositsioonile vaid 0,1-1%, muudab see lõhna sügavamaks, jumekamaks, kirgastab segu, aitab segul lennelda ja on samas fiksaatoriks.

Mõned inimesed tunnevad antud komponenti eriti tugevana, samas peavad seda meeldivaks.

Molekul kasutuses väga paljudes paljudes parfüümides, mõned näited: Christian Dior Sauvage, Bleu de Chanel, Versace Man Eau Fraiche, Eros Pour Femme, Prada Luna Rossa, Yves Saint Laurent Mon Paris, Armani Acqua Di Gio Profumo, Armani Code Sport, Armani Prive Ombre & Lumiere, Boss Orange Feel Good, Dunhill Century Blue, Desire Blue Ocean, Lanvin Eclat D'Arpege, Issey Miyake Fusion D'Issey cologne, Givenchy Gentleman Cologne, DKNY Be Extra Delicious, Versace Eros Pour Femme, CK Eternity Air, Kenzo World.

John D. Walsh kvaliteet. Püsib plotteril 1 nädal. Sugu: unisex.

Täpse lõhna tundmiseks on mõistlik teha lahjendus 1-5%-le alkoholis või baasõlis. Hõlpsamaks kasutamiseks müügil 9% seguna naturaalses viljapiirituses, mis on ka enam-vähem maksimum, mis piirituses lahustub. 100% versioon on tahkes olekus (peened kristallid).

Lisainfo

CAS:
6790-58-5

Lisainfo

CAS:
6790-58-5