Mee signatuur 30%, 5ml

6,23 €
Maksudega

Firmenich-i preemiumsarja lõhnasegu (Firmenich ja Givaudan on maailma parimad lõhnaainete ja eeterlike õlide tootjad). Hetkel kuulub signatuur-sarja neli toodet, üks neist on "Mee signatuur". Signatuur-sarja toodetes kasutatakse parimaid võimalikke tooraineid, lõhnasegu komponeerivad parimad "ninad" maailmas - millegi pealt ei hoita kokku. Lõhnasegus on nii looduslikud komponendid kui ka patenteeritud lõhnaained.

Lõhnab nagu mesi. Tugevatoimeline. Parfümeerias kasutatakse modifikaatorina - lisades lõhnasegule pisut, annab magusa, nüansirikka alatooni. Võib kasutada ka eheda mee lõhnana.

Täpse lõhna tundmiseks on mõistlik teha lahjendus 1-10%-le etanoolis või baasõlis. Müügil 30% etanoolis (varem oli müügil 10% etanoolis).

Lõhnaelamuseks piisab näiteks mõnest tilgast vannivette või salvrätile.

“Firmenich “Signature” ingredients are born from our synergies between Science, Nature and Creativity. Showcasing Firmenich process expertise applied to high quality natural ingredients, HONEY SIGNATURE expertly blends natural honey extract with synthetic captives. Incredibly gourmand, it imparts a natural and contemporary touch to fine fragrance.”