Muskus: Muscenone 100% 3ml

6,29 €
Maksudega
Viimased tooted laos

Muscenone on loomalik, tugeva efektiga muskus, mida leidub ka naturaalse muskushirve näärmes - kõige loomalikum osa muskushirve absoluudis (nagu seda kunagi tehti). Tänapäeval toodetakse vastavat ainet muul moel, küttimata hirvesid lõhnaaine saamiseks. "The real stuff" nagu ütles üks parfümeer.

Loomalikku alatooni ei tasu peljata, see just ongi see, mis teeb lõhnasegu sügavaks, salapäraseks, lisab jumet. Muscenone-i saab hinnata küll paljal kujul, kuid selle võlu tuleb välja kui tehakse lõhnasegu, millesse ühte poolde pannakse Muscenoni ja teise mitte ning siis võrreldakse neid omavahel.

Hindamiseks on mõistlik teha lahjendus 1-10%-le. Kuna tegu on muskusega, mis annab efekti ka väikestes kogustes, siis on teatud juhtudel mõistlik teha lahjendus näiteks 10%-le ja antud lahjendust lõhnasegudes ja eeterlikes õlides kasutada.

Tegu on kalli muskusega, Balscandi hind võib olla vastavale jaekogusele parim maailmas.

Firmenich: Muscenone is a very powerful musk with two facets. At low dosages (0.05 to 0.5%), it is a fragrance enhancer. Above this level, it is used for its musky character in addition to its boosting effect. It has excellent substantivity on fabric, hair, and skin; imparting a musky, powdery, cosmetic softness. Can be used up to 5.0000 % in the fragrance concentrate. It is being widely used in fragrances such as Bulgari for Men.