Vetiverüül aksetaat 5ml, 50%, naturaalne

7,15 €
Maksudega
Viimased tooted laos

Vetiverüül aksetaati toodetakse vetiveeria taimedest, millest võetakse välja vetiveeriale kõige loomuomasemad, tooni andvad lõhnaained. Nii saadakse hästi puhta, pehme lõhnagaelamusega vetiveeria. Vetiveeria eeterlikus õlis on lisaks teisi lõhnaaineid ja osadele tundub eeterlik õli "määrdunud", isegi mullase lõhnaga, liiga karm.

Lõhnamaja Escentric Moleculs tõi vetiverüül aksetaadi välja ainukomponentse parfüümina Molecule 03.

Valdavas osas parfüümides, kus on kasutusel vetiveeria, on tegu vetiverüül aksetaadiga, mitte vetiveeria eeterliku õliga.

Annab lõhnasegudele puiduse kuivmagusa alatooni, lisades värskust ja soojust. Sobib kokku nii puiduste, aga ka roosi ja teiste lillelõhnadega, samuti tsitruslõhnadega.

Mõned näited parfüümidest: Encre Noire Lalique, Vetiver Zara, Eau De Vetyver Yves Rocher, Sans Merci Givenchy, Vetiver Essenza, Terre d'Hermes Hermès, Eau de Cartier Vetiver Bleu Cartier, La Nuit de l'Homme YSL, Portrait of New York - Vetiver Ralph Lauren, Grey Vetiver Tom Ford.

Kuulub esmatarvilike TOP100 lõhnaainete hulka.

Müügil 50% lahjendusena etanoolis.

Lõhna hindamiseks on mõistlik teha lahjendus 3-10%-ni. Parfüümina (Molecule 03 eeskujul) tasub kasutada kangusega 5-15%.