Nullhinnaga toode on hetkel otsas. Vabandame.
Parfümeeri valik
Nimi
Hind
Kirjeldus

Agar 15%, 5ml

Agari rekonstruktsioon. Puit, ambra, balsam, olibanum.

Agar on kallis ja hinnatud lõhnaaine juba aastatuhandeid. Kes tahab täpsemalt teada, Business Insider-i video (inglise keeles): https://www.youtube.com/watch?v=_1utBGvW5rM&ab_channel=BusinessInsider.

Agari rekonstruktsioone on hulganisti ja mitmed neist ei ole lõhnaomadustelt võrreldavad looduslikuga. Antud rekonstruktsioon on lõhnaomadustelt väga lähedane agari CO2-le.

Mõned näited parfüümidest, kus agar kasutusel: Tom Ford Oud Wood, Cartier Oud & Oud, Christian Dior Oud Elixir Precieux, Carolina Herrera Pure Oil Of Oud.

Givaudani kvaliteet.

Hõlpsamaks kasutamiseks müügil 15% seguna alkoholis, hindamiseks lahjendada vajadusel 5%-le. Parfüümide kontsentraadis kasutatakse kuni 5% segust. Kangemas kontsentratsioonis tellimiseks võtke ühendust.

4.95 EUR

Loading Uuendan korvi...

Agari rekonstruktsioon. Puit, ambra, balsam, olibanum. Agar on kallis ja hinnatud lõhnaaine juba aastatuhandeid. Kes tahab täpsemalt teada, Business Insider-i video (inglise keeles): https://www.youtube.com/watch?v=_1utBGvW5rM&ab_channel=BusinessInsider. Agari...


Agrumen alhehüüd, 20% 10ml

Särav tsitrusaldehüüdne lõhnaaine, millel naturaalne, keerukas ja peen lõhn (vastupidiselt enamusele teistele tsitrusaldehüüdidele, mille võib olla tehniline, kodumajapidamisvahendite lõhn). Meeldib eriti neile, kes eelistavad kargemat, pisut mõrkjat, vähem magusat tsitrust. Meenutab Yuzu eeterliku õli üht segmenti. Teeb enamuse lõhnakompositsioonidest värskemaks, annab juurde "vunki". Näiteks võib lisada apelsini eeterlikule õlile, kus võtab vähemaks magusust, muudab mitmetahulisemaks, aga ka ylangile, roosi kompositsioonidele, lisaks vähesel määral puidu lõhnadesse. Mänguruum on lai.

Mõne parfümeeri arvates on tegu piisavalt hea tsitruslõhnaga, et seda kasutada parfüümina "... võib-olla lisada pisut ambrat ja muskust juurde jumekuse andmiseks ja paremaks püsimiseks".

Tugevatoimeline, doseerida ettevaatlikult, järgu kaupa. Püsib testpaberil ja nahal oluliselt kauem kui tsitruse eeterlikud õlid, seetõttu omab fiksaatori rolli.

Hõlpsamaks kasutamiseks müügil 20% seguna alkoholis (mis tundub osadele inimestest ikkagi kangena, seega võib lahjendada omakorda etanoolis või baasõlis, teatud juhtudel on mõistlik teha 3%-line lahus). Kangemas kontsentratsioonis tellimiseks võtke ühendust.

4.25 EUR

Loading Uuendan korvi...

Särav tsitrusaldehüüdne lõhnaaine, millel naturaalne, keerukas ja peen lõhn (vastupidiselt enamusele teistele tsitrusaldehüüdidele, mille võib olla tehniline, kodumajapidamisvahendite lõhn). Meeldib...


Ambra 1, 10ml, 6%

Molekul, mis lõhnab inimese jaoks nõndavõrd rikkalikult, et tuntud lõhnamaja Escentric Molecules tõi selle turule ainukomponentse parfüümina "Molecule 02".

Molekul on peamine lõhna andev komponent ambras (spermavaala sekreet, mis peab olema hulpinud pikka aega ookeanilainetel päikese käes). Ambra on olnud väärtuslik ja üks kallimaid parfüümikomponente aastasadu. Kui ambras on lisaks mitmeid loomalikult lõhnavaid koostisosi, mis ei pruugi kõigile meeldida (samas mõned väga hindavad), siis antud juhul on tegu molekuliga, mis on lõhnaomadustelt puhas, samas mereline ambra, ambergis.

Tegu on suure baasmolekuliga, mis püsib testpaberil mitu nädalat, seega ei ole ohtu, et lõhn peale kandes mõne tunni möödudes kaoks. Antud lõhnaainet kasutatakse fiksatiivina - aitab teistel lõhnaainetel kehal püsida. Saab kasutada ka eeterlike õlide puhul (segada õli koostisesse). Parfümeerid peavad antud komponenti üheks kõige väärtuslikematest (väga paljude kallimate parfüümide koostises on see suuremal või vähemal määral). Lisades lõhnakompositsioonile vaid 0,1-1%, muudab see lõhna sügavamaks, jumekamaks, kirgastab segu, aitab segul lennelda ja on samas fiksaatoriks.

Mõned inimesed tunnevad antud komponenti eriti tugevana, samas peavad seda meeldivaks.

Molekul kasutuses väga paljudes paljudes parfüümides, mõned näited: Christian Dior Sauvage, Bleu de Chanel, Versace Man Eau Fraiche, Eros Pour Femme, Prada Luna Rossa, Yves Saint Laurent Mon Paris, Armani Acqua Di Gio Profumo, Armani Code Sport, Armani Prive Ombre & Lumiere, Boss Orange Feel Good, Dunhill Century Blue, Desire Blue Ocean, Lanvin Eclat D'Arpege, Issey Miyake Fusion D'Issey cologne, Givenchy Gentleman Cologne, DKNY Be Extra Delicious, Versace Eros Pour Femme, CK Eternity Air, Kenzo World.

Püsib plotteril 2-3 nädalat.

Sugu: unisex.

Tegu on suhteliselt tugevatoimelise komponendiga, müügil 6% seguna alkoholis. Osad inimesed väidavad, et täpse lõhna tundmiseks on paras 1%-line lahjendus. Ainukomponentse lõhnavee / parfüümina võib kanda 6%-st segu, kuid võib ka lahjendada. Kangemas kontsentratsioonis tellimiseks võtke ühendust.

Lahjendamiseks kasutada etanooli või segada alusõlisse. Etanooli puhul tuleb arvestada, et 40-kraadine viin ei pruugi sobida, sest enamus lõhnaaineid ei lahustu 40-kraadises etanoolis, vaja on kangemat. Kuna enamus lõhnaaineid on juba segatud piirituses, siis võite proovida 80-kraadise viinaga, mil võib siiski teatud juhtudel tekkida sade või segu võib muutuda häguseks. Kindlalt lahustub 99% ainetest 90-kraadises või kõrgema etanoolisisaldusega piirituses.

Parfüümina kasutamiseks võib valada spreipudelisse ja lisaks panna kinkekarpi.

3.85 EUR

Loading Uuendan korvi...

Molekul, mis lõhnab inimese jaoks nõndavõrd rikkalikult, et tuntud lõhnamaja Escentric Molecules tõi selle turule ainukomponentse parfüümina "Molecule 02". Molekul on peamine lõhna andev komponent...


Ambra 2, 10ml 10%

Pikalt kasutusel olnud hinnatud baasakord, mis kopeerib puhtast valget ambrat (tavaline ambra on loomalikum, tundub osadele isegi pisut ebameeldiv). Antud ambra segu kohta ütlevad osad "Lõhnastades tunneb mees end nagu miljoni dollari omanik". Ambra 1-ga võrreldes on antud ambra siiski loomalikum, iseloomustamiseks sobib ehk väljend "Ambra 1-e vanem vend". Maitse asi, kellele meeldib väga puhas Ambra 1, kellele sügavam ja komplekssem Ambra 2.

Lisades lõhnakompositsioonile vaid 0,1-1%, muudab see lõhna sügavamaks, jumekamaks, kirgastab segu, aitab segul lennelda ja on samas fiksaatoriks.

Parfümeerid räägivad:
"Ambra 2 on nagu sohki tegemine. Võtad mõne lõhnakomponendi, lisad ambra 2-te ja ongi parfüüm valmis. Väikese kogus parandab enamuse lõhnaainete ja segude meeldivust".
"Inimesed jagunevad kaheks kui küsida nende arvamust ambra 2-e kohta: kellele meeldib väga ja kes on pigem neutraalsed. Peamine ilu tuleb välja siis kui seda lisada väikeses koguses mõnele parfüümile, lõhnasegule".

Sugu: unisex, kergelt maskuliinne.

Hõlpsamaks kasutamiseks müügil 10% seguna alkoholis. Osad inimesed väidavad, et täpse lõhna tundmiseks on paras 1-5%-line lahjendus. Lõhnavee / parfüümina võib kanda 10%-st segu, kuid võib ka lahjendada. Kangemas kontsentratsioonis tellimiseks võtke ühendust.

Firmenich-i kvaliteet.

Parfüümina kasutamiseks võib valada spreipudelisse ja lisaks panna kinkekarpi.

100%-ne segu sisaldab muuhulgas:
Benzyl benzoate, CAS 120-51-4, 0.0131%
Coumarin, CAS 91-64-5, 0.0002%
Methyl ionone (mixed isomers), CAS 1335-46-2, 0.3292%

5.40 EUR

Loading Uuendan korvi...

Pikalt kasutusel olnud hinnatud baasakord, mis kopeerib puhtast valget ambrat (tavaline ambra on loomalikum, tundub osadele isegi pisut ebameeldiv). Antud ambra segu kohta ütlevad osad "Lõhnastades tunneb...


Arbuusi ketoon, 6% 10ml

Avastati 1966. aastal Pfizeri poolt, kui uuriti diazepaami derivaate, võeti laialdaselt parfümeerias kasutusele 90-datel, mil toimus aquatic-tüüpi parfüümide laialdane levik. Kangemal kujul annab mereranna effekti - värske õhk, soolane merevesi. Lahjemal kujul on arbuusi lõhnaga.

Antud lõhnaaine tuntumad teerajajad parfüümidest olid CK Escape ja Armani Acqua di Gio.

Kasutusel väga paljudes marine-ozone parfüümides, andes kompositsioonile värske õhu, merevee effekti. Kasutusel näiteks: Davidoff Cool Water Men, Issey Miyake L’eau d’Issey, L’eau d’Issey City Blossom ja L'eau d'Issey Pour Homme, Christian Dior Dune, Kenzo L'Eau Par, Kenzo Homme, Ralph Lauren Polo Sport, CK Escape, Jil Sander Sun Men ja Sun Bath, Hugo Boss Hugo Element, Armani Acqua di Gio ja Acqua di Gio Men, Diesel Fuel for Life l'Eau, Cerruti 1881 Acqua Forte, YSL Mon Paris jne.

Parfüümides kasutatakse tavaliselt mereranna efekti, õhulisuse saavutamiseks, kuid näiteks ka tsitruskompositsioonides, aga ka raskena tunduvate lillekompositsioonide kergemaks muutmisel.

Püsib plotteril 2 päeva.

Tegu on suhteliselt kange komponendiga, mida esineb parfüümikontsentraadis tavaliselt 0,1-1%. Hõlpsamaks kasutamiseks müügil 6% seguna alkoholis (mis on ikkagi kange kontsentratsioon, seega võib lahjendada omakorda etanoolis või baasõlis). Võib panna mõned tilgad salvrätile, hiljem on toas roosakas-mereline arbuusi lõhn. Kangemas kontsentratsioonis tellimiseks võtke ühendust.

0.00 EUR

Loading Uuendan korvi...

Avastati 1966. aastal Pfizeri poolt, kui uuriti diazepaami derivaate, võeti laialdaselt parfümeerias kasutusele 90-datel, mil toimus aquatic-tüüpi parfüümide laialdane levik. Kangemal kujul annab...


Dihüdromürtsenool, 30% 10ml

Klassikaline kölnivee komponent. Tugev, värske, laimi-sidruni nooti meenutav, roheline, tsitrus-lilleline, lavender, pisut magus. Kuna kasutusel paljudes meeste parfüümides, siis on see muutunud mõnevõrra stereotüüpselt värkeks puhtaks maskuliinseks noodiks (kuigi tegelikult on see tsitruse noot). Mereliste / osooniliste parfüümide koostisosa, samuti kasutusel paljudes lillelõhnades (kus annab juurde hajuvust). Annab huvitavaid efekte roosilõhnades. Aitab modifitseerida tsitruse eeterlikke õlisid.

Enim kasutatud aroomiainete top 10-s parfüümides.

Kohati äratuntavalt kasutusel näiteks sellistes parfüümides: Dior Homme, YSL l'Homme, Bleu de Chanel, Chanel Platinum Egoiste, Paco Rabanne 1 Million, Dior Sauvage, Gucci Pour Homme II, Tommy Bahama Set Sail St. Bart's, Dolce & Gabbana The One.

0.00 EUR

Loading Uuendan korvi...

Klassikaline kölnivee komponent. Tugev, värske, laimi-sidruni nooti meenutav, roheline, tsitrus-lilleline, lavender, pisut magus. Kuna kasutusel paljudes meeste parfüümides, siis on see muutunud mõnevõrra...


Hedioon HC, 20% 10ml

Lõhn ja omadused sarnased Hedioonile (vt Hediooni pikem kirjeldus), kuid HC versioon on värskem, pisut rohelisem, õhkõrna tsitruse alatooniga ja viis korda tugevama lõhnaga, samuti lendlevam. Kui Hedioon on unisex, siis käesolev HC versioon on grammi võrra mehelikum (mõlemat kasutatakse nii naiste kui meeste parfüümides).

Hedioon HC on kasutusel näiteks Versace Eros (71% kontsentraadist), Tom Ford Velvet Orchid (67% kontsentraadist). Hedioon HC on olemuselt sarnane Paradisooniga, mis on hetkel patendiga kaitstud (HC sisaldab 70% meeldivat cis-isomeeri ja Paradisoon 90%) ja mida kasutavad näiteks Bccarat Rouge (91,8%), Nombre Noir (90,3%), CK Obsession (90,4%).

Püsib plotteril nädal.

Firmenich-i kvaliteet.

Sugu: unisex.

Hõlpsamaks kasutamiseks müügil 20% seguna alkoholis. Kangemas kontsentratsioonis tellimiseks võtke ühendust. Säilivusea pikendamiseks tasub Hedioon HC-d hoida jahedas, sest see on vähem stabiilne kui hedioon.

5.35 EUR

Loading Uuendan korvi...

Lõhn ja omadused sarnased Hedioonile (vt Hediooni pikem kirjeldus), kuid HC versioon on värskem, pisut rohelisem, õhkõrna tsitruse alatooniga ja viis korda tugevama lõhnaga, samuti lendlevam. Kui Hedioon...


Hedioon, 100% 10ml

Transparentse, vähese, jasmiinirohelise ja elegantse lõhnaga hedioon lisab lõhnasegule või eeterlikule õlile lendlevust ja on samas fiksaatoriks.

Senised uuringud jõudsid järeldusele, et inimeste puhul ei ole mõistlik lõhnades kasutada feromoone, sest need ei toimi. Hiljutine uuring tõestas aga, et hedioon on ainus lõhnakomponent, millel on feromooni effekt. Lisades hediooni lõhnasegusse, tundub nii parfüüm kui selle kandja meeldivam. Eriti tunnetavad feromoonilaadset effekti naised - "There's an ingredient that literally turns women on".

Hedioon on nõrga lõhnaga, tema peamine kasu on lõhnasegule võlu andmises.

Enim kasutatud aroomiainete top 10-s parfüümides (võib vast isegi julgemalt öelda, et on raske leida peavoolu parfüümi, kus seda sees ei ole). Hedioon on kasutusel lõhnamajades, mis loovad parfüüme sellistele brändidele nagu Kenzo, Versace, Dior, Hermès, Armani, CK, Prada, Burberry, Chanel, YSL, Guerlain, Miyake jt. Nimekiri täpsetest parfüümidest läheks liiga pikaks.

Hediooniga võib pikalt mängida, lisades seda eeterlikesse õlidesse, lõhnasegudesse, pärnaõide, mimoosi, paradisamiidi, mustsõstrasse, jne.

Püsib plotteril nädal.

Firmenich-i kvaliteet.

Sugu: unisex, kergelt feminiinne.

0.00 EUR

Loading Uuendan korvi...

Transparentse, vähese, jasmiinirohelise ja elegantse lõhnaga hedioon lisab lõhnasegule või eeterlikule õlile lendlevust ja on samas fiksaatoriks. Senised uuringud jõudsid järeldusele, et inimeste...


Hedioon, 50% 10ml

Transparentse, vähese, jasmiinirohelise ja elegantse lõhnaga hedioon lisab lõhnasegule või eeterlikule õlile lendlevust ja on samas fiksaatoriks.

Senised uuringud jõudsid järeldusele, et inimeste puhul ei ole mõistlik lõhnades kasutada feromoone, sest need ei toimi. Hiljutine uuring tõestas aga, et hedioon on ainus lõhnakomponent, millel on feromooni effekt. Lisades hediooni lõhnasegusse, tundub nii parfüüm kui selle kandja meeldivam. Eriti tunnetavad feromoonilaadset effekti naised - "There's an ingredient that literally turns women on".

Hedioon on nõrga lõhnaga, tema peamine kasu on lõhnasegule võlu andmises.

Enim kasutatud aroomiainete top 10-s parfüümides (võib vast isegi julgemalt öelda, et on raske leida peavoolu parfüümi, kus seda sees ei ole). Hedioon on kasutusel lõhnamajades, mis loovad parfüüme sellistele brändidele nagu Kenzo, Versace, Dior, Hermès, Armani, CK, Prada, Burberry, Chanel, YSL, Guerlain, Miyake jt. Nimekiri täpsetest parfüümidest läheks liiga pikaks.

Hediooniga võib pikalt mängida, lisades seda eeterlikesse õlidesse, lõhnasegudesse, pärnaõide, mimoosi, paradisamiidi, mustsõstrasse, jne.

Püsib plotteril nädal.

Firmenich-i kvaliteet.

Sugu: unisex, kergelt feminiinne.

Hõlpsamaks kasutamiseks müügil 50% seguna alkoholis. Kangemas kontsentratsioonis tellimiseks võtke ühendust.

2.70 EUR

Loading Uuendan korvi...

Transparentse, vähese, jasmiinirohelise ja elegantse lõhnaga hedioon lisab lõhnasegule või eeterlikule õlile lendlevust ja on samas fiksaatoriks. Senised uuringud jõudsid järeldusele, et inimeste...


Hüatsindi keha nr3 20%, 10ml

Klassikaline roheline lillenoot, mis meenutab põhiolemuselt hüatsinti (õigemini hüatsindi rohelisi noote). Ainumolekulina väga nüansirikas, lisaks hüatsindile võib sealt leida pisut sirelit ja tubakat, lõhnavat lillhernest, kergelt mõrkjas. Naturaalse lõhnaga.

Võib kasutada teiste lõhnakomponentide või eeterlike õlide lõhnale rohelise, naturaalse kuma juurdeandmiseks. Sobib hästi kokku mimoosiga.

Tugeva lõhnaga, doseerida tasub järgukaupa. Hõlpsamaks kasutamiseks müügil 20% seguna alkoholis. Kangemas kontsentratsioonis tellimiseks võtke ühendust.

0.00 EUR

Loading Uuendan korvi...

Klassikaline roheline lillenoot, mis meenutab põhiolemuselt hüatsinti (õigemini hüatsindi rohelisi noote). Ainumolekulina väga nüansirikas, lisaks hüatsindile võib sealt leida pisut sirelit ja tubakat,...


Ingver värske Madagascar 30% 5ml

Zingiber officinale. Ingveri eeterlik õli, mis on saadud värsketest ingveri juurtest (vastupidiselt tavapärasele, kus kasutatakse kuivatatud ingveri juuri). Värsked juured tähendab oluliselt värskemat lõhna. Ühe kilo eeterliku õli tootmiseks kulub 150kg ingveri juuri.

Madagascaril kasvanud ingveril on värskem ja vürtsikam lõhn, võrreldes Hiinas kasvanuga. Sõltub muidugi aastast ja saagist.

Stressi maandav, söögiisu tõstev, antiseptiline, valuvaigistav, bakteritsiidne. Leevendab hingamisteede külmetushaigusi. Väidetavalt mõjub hästi potentsile, vähendab väsimust ja lihasvalu (sh enne sporti profülaktiliselt).

Hõlpsamaks kasutamiseks müügil 30% seguna alkoholis. Kangemas kontsentratsioonis tellimiseks võtke ühendust.

4.70 EUR

Loading Uuendan korvi...

Zingiber officinale. Ingveri eeterlik õli, mis on saadud värsketest ingveri juurtest (vastupidiselt tavapärasele, kus kasutatakse kuivatatud ingveri juuri). Värsked juured tähendab oluliselt värskemat...


Jasmiin 1, 20% 10ml

Jasminum sambac rekontsruktsioon Givaudanilt (kuulub tuntumatest maailma viie parima jasmiini rekonstruktsiooni hulka). Valged lilled, mänguline, idamaine magus, vürtsikas-uimastav, apelsiniõie absoluudi ja toopiliste viljade elementidega.

Hõlpsamaks kasutamiseks müügil 20% seguna alkoholis. Täpse lõhna tundmiseks võib olla vajalik lahjendus 5%-le. Kangemas kontsentratsioonis tellimiseks võtke ühendust.

0.00 EUR

Loading Uuendan korvi...

Jasminum sambac rekontsruktsioon Givaudanilt (kuulub tuntumatest maailma viie parima jasmiini rekonstruktsiooni hulka). Valged lilled, mänguline, idamaine magus, vürtsikas-uimastav, apelsiniõie absoluudi...


Kepaalis, 20% 10ml

Ainukomponentse aroomiaine kohta ülimalt mitmekülgse lõhnaga, soe, puidune, amber, tubakas. Enamustele inimestele meeldiv.

Kasutatakse agaripuu rekonstruktsioonides, samuti ülihinnalise agaripuu absoluudi tugevdajana. Võite juurde segada Agari rekontsrutsioonile, aga ka muskustele, molekul 1-le ja muudele puidustele komponentidele. Proovige tsitrustega.

Kasutusel näiteks: Dolce & Gabbana Velvet Patchouli, John Varvatos Artisan cologne for Men, Bejar Vibrational Mineral Elixir Onyx, Lalique Encre Noire Pour Elle.

Püsib plotteril 3 päeva.

Hõlpsamaks kasutamiseks müügil 6% seguna alkoholis. Täpse lõhna tundmiseks võib olla vajalik lahjendus 10%-i peale. Kangemas kontsentratsioonis tellimiseks võtke ühendust.

3.90 EUR

Loading Uuendan korvi...

Ainukomponentse aroomiaine kohta ülimalt mitmekülgse lõhnaga, soe, puidune, amber, tubakas. Enamustele inimestele meeldiv. Kasutatakse agaripuu rekonstruktsioonides, samuti ülihinnalise agaripuu absoluudi...


Lehealkohol 20%, 10ml

Muru, lehed, roheline. Lehealkohol on peamine lõhnakomponent, mis muru niitmisel õhku eraldub.
Aitab tipunoodina muuta kõike rohelisemaks (näiteks tsitrused, geraanium, lavender, jasmiin, roos jne).

Hõlpsamaks kasutamiseks müügil 20% seguna alkoholis, hindamiseks võib olla vajalik lahjendus 3%-le. Kangemas kontsentratsioonis tellimiseks võtke ühendust.

3.60 EUR

Loading Uuendan korvi...

Muru, lehed, roheline. Lehealkohol on peamine lõhnakomponent, mis muru niitmisel õhku eraldub. Aitab tipunoodina muuta kõike rohelisemaks (näiteks tsitrused, geraanium, lavender, jasmiin, roos jne). Hõlpsamaks...


Mesilasvaha absoluut 10% 2ml

Apis mellifera. Õhuline, kergelt mesine, lilleline, kuivatatud heina noodid. Nagu mesi kärjes, millest on eemaldatud magus osa. Tsiteering ühelt parfümeerilt: "Tunne nagu sukelduks suvise tuulega soolakasmagusasse luksuslikku meetünni. Päike, puud, suvine õhk. Metsmesilaste mesi kärjes.". Biolandes-i kvaliteet.

Hõlpsamaks kasutamiseks müügil 10% seguna alkoholis. Kangemas kontsentratsioonis tellimiseks võtke ühendust.

3.50 EUR

Loading Uuendan korvi...

Apis mellifera. Õhuline, kergelt mesine, lilleline, kuivatatud heina noodid. Nagu mesi kärjes, millest on eemaldatud magus osa. Tsiteering ühelt parfümeerilt: "Tunne nagu sukelduks suvise tuulega soolakasmagusasse...


Mimoosi essents, 20% 5ml

Toodetud mimoosi (Acacia dealbata) õitest madalkuumusel, kasutades naturaalset nerolidooli, et võtta õitesegust välja mimoosi kõige iseloomulikum lõhn. Naturaalne, õrn, värske, samas kerge aniisi alatooniga, rahustav, suvist päikest ja kerge jahuse alatooniga suvelillesid meenutav. Vähem roheline ja rohkem õieline kui mimoosi absoluut.

Mimoos on kasutusel näiteks: Kenzo Summer ja Winter Flowers, Dior Cologne Blanche, Frédéric Malle Une Fleur de Cassie, Parfums de Nicolaï Mimosaique, Yves St. Laurent Cinema, Guerlain Aqua Allegoria Tiare Mimosa, Bvlgari Pour Femme, Givenchy Harvest 2007 Amarige Mimosa, Gucci Winter's Spring, L'Occitane Mimosa de l'Esterel, Prada Infusion de Mimosa, Dolce&Gabbana Velvet Mimosa Bloom, Clinique Happy Splash, Elizabeth Arden Green Tea Mimosa, Kappa Acqua Woman.

Sugu: naiselik.

Hõlpsamaks kasutamiseks müügil 20% seguna alkoholis. Kangemas kontsentratsioonis tellimiseks võtke ühendust.

6.50 EUR

Loading Uuendan korvi...

Toodetud mimoosi (Acacia dealbata) õitest madalkuumusel, kasutades naturaalset nerolidooli, et võtta õitesegust välja mimoosi kõige iseloomulikum lõhn. Naturaalne, õrn, värske, samas kerge aniisi...


Molekul 1, 30% 10ml

Molekul, mis lõhnab inimese jaoks nõndavõrd rikkalikult, et lõhnamaja Escentric Molecules tõi selle turule ainukomponentse parfüümina "Molecule 01".

Hubane, rahulik, sensuaalne, samas sobib ärikohtumisele minnes. Puit, ambra, sametine. Enim kasutatud aroomiainete top 10-s parfüümides.

Antud lõhnaaine ummistab mõne aja möödudes inimese vastavad ninaretseptorid, seega kandja ise lõhna hiljem ei tunne. Küll aga loob lõhn sooja, meeldiva, mõnusa lõhnaemotsiooni ümbritsevate jaoks.

Kui tahta ise lõhna korduvalt kogeda, siis võib panna seda veidi salvrätikule, padjale või riietele, liikuda vahepeal teise ruumi ja tagasi tulles tervitab meeldiv sensuaalne, nahalähedane lõhn.

Escentric Molecules kasutab oma parfüümis väidetavalt derivaati, milles on inimese jaoks eriti meeldiva lõhnaga gamma-isomeeri 8%, meie Molekul 1 kasutab versiooni, kus on 22% gamma isomeeri. Suurem hulk isomeeri tähendab tugevamat lõhnaelamust, samas on lõhn rohkem ambra ja vähem seedripuu moodi.

Enim kasutatud aroomiainete top 10-s parfüümides. Suuremas koguses näiteks Lalique Perles (80%), Hermès Poivre Samarcande (71%), Hermès Terre d’Hermès (55%), Abercrombie & Fitch Fierce for Men (48%), Kenzo Air (48%), Shiseido Feminite du Bois (43%), Burberry London (35%), Christian Dior Fahrenheit (25%), Lancome Tresor (18%), CK Euphoria (16%) Prada La Femme (14%).

Sobib kokku väga paljude lõhnakompositsioonidega, muutes neid sügavamaks, huvitavamaks. Võib lisada puidustele, tsitruste eeterlikele õlidele. Eriti lihtne, kuid paljude arvates hea parfüüm: pelgalt molekul 1 (unisex). Pisut komplekssem: molekul 1 + muskus 1 (unisex, kergelt mehelik). Nüüd siit edasi minnes võib lisada nüansse (vähehaaval, ettevaatlikult): mehelikumasse suunda minnes näiteks kadakamarja, muskaatpähkli, ingveri või patshuuli eeterlik õli. Värskemasse (unisex suunda minnes mõni tsitruse õli, olgu siis rohelisem ja mõrkjam või magusam vastavalt eelistusele või agrumen aldehüüd). Lõhna oleks mõistlik hinnata lahjendusena etanoolis või baasõlis (sest kui kasutada molekul 1 30%, muskus 1 30% ja eeterlikud õlid 100% sinna sisse segada, siis võib see kõik liiga kange tunduda).

Püsib plotteril 1 nädal.

Sugu: unisex.

Hõlpsamaks kasutamiseks müügil 30% seguna alkoholis, mis vastab Parfum tugevusastmele, kuid võib osade inimeste jaoks tunduda pisut kange (vajadusel lahjendada 10-20% peale). Kangemas kontsentratsioonis tellimiseks võtke ühendust.

Parfüümina kasutamiseks võib valada spreipudelisse ja lisaks panna kinkekarpi.

3.15 EUR

Loading Uuendan korvi...

Molekul, mis lõhnab inimese jaoks nõndavõrd rikkalikult, et lõhnamaja Escentric Molecules tõi selle turule ainukomponentse parfüümina "Molecule 01". Hubane, rahulik, sensuaalne, samas sobib ärikohtumisele...


Molekul 1, 30% 30ml

Molekul, mis lõhnab inimese jaoks nõndavõrd rikkalikult, et lõhnamaja Escentric Molecules tõi selle turule ainukomponentse parfüümina "Molecule 01".

Hubane, rahulik, sensuaalne, samas sobib ärikohtumisele minnes. Puit, ambra, sametine. Enim kasutatud aroomiainete top 10-s parfüümides.

Antud lõhnaaine ummistab mõne aja möödudes inimese vastavad ninaretseptorid, seega kandja ise lõhna hiljem ei tunne. Küll aga loob lõhn sooja, meeldiva, mõnusa lõhnaemotsiooni ümbritsevate jaoks.

Kui tahta ise lõhna korduvalt kogeda, siis võib panna seda veidi salvrätikule, padjale või riietele, liikuda vahepeal teise ruumi ja tagasi tulles tervitab meeldiv sensuaalne, nahalähedane lõhn.

Escentric Molecules kasutab oma parfüümis väidetavalt derivaati, milles on inimese jaoks eriti meeldiva lõhnaga gamma-isomeeri 8%, meie Molekul 1 kasutab versiooni, kus on 22% gamma isomeeri. Suurem hulk isomeeri tähendab tugevamat lõhnaelamust, samas on lõhn rohkem ambra ja vähem seedripuu moodi.

Enim kasutatud aroomiainete top 10-s parfüümides. Suuremas koguses näiteks Lalique Perles (80%), Hermès Poivre Samarcande (71%), Hermès Terre d’Hermès (55%), Abercrombie & Fitch Fierce for Men (48%), Kenzo Air (48%), Shiseido Feminite du Bois (43%), Burberry London (35%), Christian Dior Fahrenheit (25%), Lancome Tresor (18%), CK Euphoria (16%) Prada La Femme (14%).

Sobib kokku väga paljude lõhnakompositsioonidega, muutes neid sügavamaks, huvitavamaks. Võib lisada puidustele, tsitruste eeterlikele õlidele. Eriti lihtne, kuid paljude arvates hea parfüüm: pelgalt molekul 1 (unisex). Pisut komplekssem: molekul 1 + muskus 1 (unisex, kergelt mehelik). Nüüd siit edasi minnes võib lisada nüansse (vähehaaval, ettevaatlikult): mehelikumasse suunda minnes näiteks kadakamarja, muskaatpähkli, ingveri või patshuuli eeterlik õli. Värskemasse (unisex suunda minnes mõni tsitruse õli, olgu siis rohelisem ja mõrkjam või magusam vastavalt eelistusele või agrumen aldehüüd). Lõhna oleks mõistlik hinnata lahjendusena etanoolis või baasõlis (sest kui kasutada molekul 1 30%, muskus 1 30% ja eeterlikud õlid 100% sinna sisse segada, siis võib see kõik liiga kange tunduda).

Püsib plotteril 1 nädal.

Sugu: unisex.

Hõlpsamaks kasutamiseks müügil 30% seguna alkoholis, mis vastab Parfum tugevusastmele, kuid võib osade inimeste jaoks tunduda pisut kange (vajadusel lahjendada 10-20% peale). Kangemas kontsentratsioonis tellimiseks võtke ühendust.

Parfüümina kasutamiseks võib valada spreipudelisse ja lisaks panna kinkekarpi.

6.60 EUR

Loading Uuendan korvi...

Molekul, mis lõhnab inimese jaoks nõndavõrd rikkalikult, et lõhnamaja Escentric Molecules tõi selle turule ainukomponentse parfüümina "Molecule 01". Hubane, rahulik, sensuaalne, samas sobib ärikohtumisele...


Muskus 1, 30% 10ml

Enamus muskusi on inimeste arvates nõrgalt või keskmiselt tuntavad (mida suurem molekuliline koostis, seda raskem retseptorite poolt tabada). Muskuste ülesanne on olla lõhnasegus fiksaatoriks (teised parfüümisegu komponendid seotakse suuremolekuliliste muskuste või ambraga ja nii püsib lõhn kauem peal). Vähemalt samatähtis on see, et muskused muudavad parfüümi sügavamaks, intelligentsemaks.

Konkreetne muskus on lõhna poolest üks tugevamatest, mis maailmas leidub.

Võib kirjeldada: muskus, puuderjas (mitte segi ajada puudriga), veidi magus, metalse kuuma triikraua alatooniga (viimane tekitab assotsiatsiooni puhta pesuga). Meeldiv, mõned parfümeerid kasutavad seda ainukomponentse parfüümina.

Vaatamata sellele, et kirjelduses on sees sõnad "puuderjas" ja "magus", võib antud muskust liigitada pigem kergelt mehelikumasse suunda (kui uniseks-i valida ei saaks).

Muskuste puhul tuleb arvestada, et osa inimesi on teatud muskuste suhtes lõhnapimedad, st ei tunne neid ainukomponendina. Iga inimene võib olla lõhnapime mõne, seejuures erineva muskuse suhtes. Samas tajub enamik neist seda, kui muskust on lisatud lõhnasegusse (muudab lõhna sügavamaks).

Antud muskus on kasutuses parfüümides nagu Emporio Armani White for Her, Alberto Morallise Oxymusk sisaldab seda 33% lõhnasegu kontsentraadist.

Püsib plotteril 2 nädalat.

Firmenich-i kvaliteet.

Sugu: unisex, kergelt maskuliinne.

Eriti lihtne, kuid paljude arvates hea parfüüm: pelgalt molekul 1 (unisex). Pisut komplekssem: molekul 1 + muskus 1 (unisex, kergelt mehelik). Nüüd siit edasi minnes võib lisada nüansse (vähehaaval, ettevaatlikult): mehelikumasse suunda minnes näiteks kadakamarja, muskaatpähkli, ingveri või patshuuli eeterlik õli. Värskemasse (unisex suunda minnes mõni tsitruse õli, olgu siis rohelisem ja mõrkjam või magusam vastavalt eelistusele või agrumen aldehüüd). Lõhna oleks mõistlik hinnata lahjendusena etanoolis või baasõlis (sest kui kasutada molekul 1 30%, muskus 1 30% ja eeterlikud õlid 100% sinna sisse segada, siis võib see kõik liiga kange tunduda).

Hõlpsamaks kasutamiseks müügil 30% seguna alkoholis, mis vastab Parfum tugevusastmele, kuid võib osade inimeste jaoks tunduda pisut kange (vajadusel lahjendada 10-20% peale). Kangemas kontsentratsioonis tellimiseks võtke ühendust.

Parfüümina kasutamiseks võib valada spreipudelisse ja lisaks panna kinkekarpi.

3.45 EUR

Loading Uuendan korvi...

Enamus muskusi on inimeste arvates nõrgalt või keskmiselt tuntavad (mida suurem molekuliline koostis, seda raskem retseptorite poolt tabada). Muskuste ülesanne on olla lõhnasegus fiksaatoriks (teised...


Muskus 1, 30% 30ml

Enamus muskusi on inimeste arvates nõrgalt või keskmiselt tuntavad (mida suurem molekuliline koostis, seda raskem retseptorite poolt tabada). Muskuste ülesanne on olla lõhnasegus fiksaatoriks (teised parfüümisegu komponendid seotakse suuremolekuliliste muskuste või ambraga ja nii püsib lõhn kauem peal). Vähemalt samatähtis on see, et muskused muudavad parfüümi sügavamaks, intelligentsemaks.

Konkreetne muskus on lõhna poolest üks tugevamatest, mis maailmas leidub.

Võib kirjeldada: muskus, puuderjas (mitte segi ajada puudriga), veidi magus, metalse kuuma triikraua alatooniga (viimane tekitab assotsiatsiooni puhta pesuga). Meeldiv, mõned parfümeerid kasutavad seda ainukomponentse parfüümina.
Vaatamata sellele, et kirjelduses on sees sõnad "puuderjas" ja "magus", võib antud muskust liigitada pigem kergelt mehelikumasse suunda (kui uniseks-i valida ei saaks).

Muskuste puhul tuleb arvestada, et osa inimesi on teatud muskuste suhtes lõhnapimedad, st ei tunne neid ainukomponendina. Iga inimene võib olla lõhnapime mõne, seejuures erineva muskuse suhtes. Samas tajub enamik neist seda, kui muskust on lisatud lõhnasegusse (muudab lõhna sügavamaks).

Antud muskus on kasutuses parfüümides nagu Emporio Armani White for Her, Alberto Morallise Oxymusk sisaldab seda 33% lõhnasegu kontsentraadist.

Püsib plotteril 2 nädalat.

Firmenich-i kvaliteet.

Sugu: unisex, kergelt maskuliinne.

Eriti lihtne, kuid paljude arvates hea parfüüm: pelgalt molekul 1 (unisex). Pisut komplekssem: molekul 1 + muskus 1 (unisex, kergelt mehelik). Nüüd siit edasi minnes võib lisada nüansse (vähehaaval, ettevaatlikult): mehelikumasse suunda minnes näiteks kadakamarja, muskaatpähkli, ingveri või patshuuli eeterlik õli. Värskemasse (unisex suunda minnes mõni tsitruse õli, olgu siis rohelisem ja mõrkjam või magusam vastavalt eelistusele või agrumen aldehüüd). Lõhna oleks mõistlik hinnata lahjendusena etanoolis või baasõlis (sest kui kasutada molekul 1 30%, muskus 1 30% ja eeterlikud õlid 100% sinna sisse segada, siis võib see kõik liiga kange tunduda).

Hõlpsamaks kasutamiseks müügil 30% seguna alkoholis, mis vastab Parfum tugevusastmele, kuid võib osade inimeste jaoks tunduda pisut kange (vajadusel lahjendada 10-20% peale). Kangemas kontsentratsioonis tellimiseks võtke ühendust.

Parfüümina kasutamiseks võib valada spreipudelisse ja lisaks panna kinkekarpi.

7.90 EUR

Loading Uuendan korvi...

Enamus muskusi on inimeste arvates nõrgalt või keskmiselt tuntavad (mida suurem molekuliline koostis, seda raskem retseptorite poolt tabada). Muskuste ülesanne on olla lõhnasegus fiksaatoriks (teised...


Muskus 3, 15% 10ml

Muskus 3 ehk eksaltoliid - väga peen, elegantse lõhnaga muskus. Kergelt magusa, sensuaalse rikkaliku lõhnaga, loomalik ja samas herbaalne. Laktooniline. Antud muskus ei ole nii tugeva lõhnaga kui muskus 1, seega sobib fiksaatorina õhulisematesse kompositsioonidesse. Annab kompositsioonile sügavust juba 1% segust juures. Antud muskust on paremini tunda kui see on etanoolis või baasõlis 10% või vähema lahusena (kangem kontsentratsioon võib tunduda nõrgema lõhnaga).

Aastakümneid lisati antud muskust butiigiparfüümidesse 0,1%, sest see aitas ükskõik millist parfüümi sügavamaks, meeldivamaks muuta, lisaks on sellel fiksaatori roll. Võib lisada enamusele lõhnasegudelee ja eeterlikele õlidele.

Püsib plotteril 2 nädalat.

Hõlpsamaks kasutamiseks müügil 15% seguna alkoholis.

3.15 EUR

Loading Uuendan korvi...

Muskus 3 ehk eksaltoliid - väga peen, elegantse lõhnaga muskus. Kergelt magusa, sensuaalse rikkaliku lõhnaga, loomalik ja samas herbaalne. Laktooniline. Antud muskus ei ole nii tugeva lõhnaga kui muskus...


Muskuste (valgete) segu, 30% 10ml

Valgeteks muskusteks nimetatakse muskusi, mis meenutavad inimese jaoks organoleptiliselt puhtust, värskelt pestud pesu, seepi, puhast ihu. Valged muskused said oma nime seetõttu, et neid hakati kasutama lisaks parfüümidele pesupesemisvahendites. Suured molekulid tagasid pesule pikka aega värske lõhna.
Kõik valged muskused on rohkemal või vähemal määral erineva lõhnaga, iseloomustamiseks saab kasutada näiteks sõnu: puuderjas, lilleline, marjane, puidune, ambrane.

Suurele osale inimesest muskuste lõhn meeldib ning seda saab kasutada muu lõhnasegu (sh eeterliku õli) püsivamaks muutmisel ning sügavuse andmisel. Samas on umbes pooled inimesed lõhnapimedad ühe või rohkema muskuse suhtes. Kasutades valgete muskuste segu, saab olla üsna kindel, et inimene tunneb segus mingit osa muskustest.

Valged muskused annavad herbaal-seebise alatooni näiteks Mugle-i Cologne-le, beebi-pehme puhtuse Clair De Musc-ile. Tõenäoliselt kasutab 99% parfüümidest oma koostises ühte või mitut valget muskust ja mitte väikeses koguses, suuremas koguses leidub seda näiteks CK Be-s, Burberry Touch for Men-is.

Sugu: unisex.

Hõlpsamaks kasutamiseks müügil 30% seguna alkoholis, mis vastab Parfum tugevusastmele, kuid võib osade inimeste jaoks tunduda pisut kange (vajadusel lahjendada). Kangemas kontsentratsioonis tellimiseks võtke ühendust.

4.45 EUR

Loading Uuendan korvi...

Valgeteks muskusteks nimetatakse muskusi, mis meenutavad inimese jaoks organoleptiliselt puhtust, värskelt pestud pesu, seepi, puhast ihu. Valged muskused said oma nime seetõttu, et neid hakati kasutama...


Must tee naturaalne 20% 5ml

Ceyloni tee lehtedest välja võetud lenduvad-eeterlikud komponendid. Lõhnab nagu ehe kange must tee, pisut kuivatatud heina, arnikat, pargitud nahka, kergelt mõrkjas ja puidune.

Robertet-i kvaliteet.

Võib lahustada 5%-liseks ja omab endiselt lõhnaomadusi.

Hõlpsamaks kasutamiseks müügil 20% seguna alkoholis. Kangemas kontsentratsioonis tellimiseks võtke ühendust.

5.40 EUR

Loading Uuendan korvi...

Ceyloni tee lehtedest välja võetud lenduvad-eeterlikud komponendid. Lõhnab nagu ehe kange must tee, pisut kuivatatud heina, arnikat, pargitud nahka, kergelt mõrkjas ja puidune. Robertet-i kvaliteet. Võib...


Mustsõstar, 30% 10ml

Ühelt poolt tunda mustsõstra absoluudi punga, teisalt on tunda marja ja kergelt puidust vart. Hästi balansseeritud marjane, roheline, kerge vürtsika ja puiduse alatooniga nagu mustsõstar olema peab.

Parfüümina kasutamiseks lisada näiteks valgete muskuste segu või Muskus 3-e.

Sobib eeterlikesse õlidesse lisamiseks, muutes need huvitavamaks (näiteks tsitrustele vungi andmiseks või ylangi värskemaks muutmiseks; viimane on tugevalt lõhnav eeterlik õli, seega tuleb mustsõstart lisada vajadusel jupikaupa rohkem kuniks piisav efekt saavutatud; katsetamise ja maitse asi). Üks hinnatumaid valmisbaaskomponente parfümeeride hulgas.

Firmenich-i kvaliteet.

Sugu: unisex, kergelt feminiinne.

Hõlpsamaks kasutamiseks müügil 30% seguna alkoholis. Lõhna hindamiseks võib olla vajalik lahjendus 10% peale (sõltub inimesest). Kangemas kontsentratsioonis tellimiseks võtke ühendust.

100%-ne segu sisaldab muuhulgas:
Citral 0.0019 %
Citronellol 3.0000 %
Dimethyl-Cyclohexenepentenone 0.1249 %
Dimethylcyclohex-3-Ene-1-Carbaldehyde 1.2500 %
Geraniol 0.0213 %

0.00 EUR

Loading Uuendan korvi...

Ühelt poolt tunda mustsõstra absoluudi punga, teisalt on tunda marja ja kergelt puidust vart. Hästi balansseeritud marjane, roheline, kerge vürtsika ja puiduse alatooniga nagu mustsõstar olema peab. Parfüümina...


Paradisamiid, 30% 10ml

Värske, greipfruut, rabarber, guava, kerge marjase alatooniga. Lõhn kestab kordades kauem testpaberil ja nahal kui näiteks greipfruudi eeterliku õli oma, seega omab fiksaatori rolli. Võib lisada tsitruste eeterlikele õlidele, muutes need huvitavamaks ja mahlasemaks, andes troopilise vilja varjundit. Kasutatakse ka lillestes, marjastes, aga ka puidustes lõhnakompositsioonides. Paradisamiid oli pikalt oluline patendiga kaitstud lõhnaaine. Paradisamiid on suuremas koguses kasutusel näiteks Lacoste for Man ja Creed Aventus.

Sugu: unisex.

Püsib plotteril 10 päeva.

Hõlpsamaks kasutamiseks müügil 30% seguna alkoholis, vajadusel lahjendada etanoolis või alusõlis, lõhna hindamiseks võib olla teatud juhtudel avajlik lahjendus 10%-ni. Kangemas kontsentratsioonis tellimiseks võtke ühendust.

4.75 EUR

Loading Uuendan korvi...

Värske, greipfruut, rabarber, guava, kerge marjase alatooniga. Lõhn kestab kordades kauem testpaberil ja nahal kui näiteks greipfruudi eeterliku õli oma, seega omab fiksaatori rolli. Võib lisada tsitruste...


Pärnaõis, 20% 10ml

Pärnaõie rekonstruktsioon tonaalsusega mesisemale-õielisele osale. Sisaldab muuhulgas pärnaõie absoluuti. Võib lisada muskust, ambrat ja/või hediooni pikemaks püsimiseks. Rohelisemaks / värkemaks muutmisel võib kasutada rohelisi noote / eeterlikke õlisid (lehealkohol, aed-liiva tee) või tsitrusi.

Sugu: naiselik (kuid kasutatakse väikeses koguses ka mehelikes segudes).

Hõlpsamaks kasutamiseks müügil 20% seguna alkoholis. Osade inimeste jaoks võib 20% olla liialt kange, lahjendada etanoolis või baasõlis, lõhna paremaks hindamiseks lahjendada prooviks kontsentratsiooni 5-10%. Kangemas kontsentratsioonis tellimiseks võtke ühendust.

100%-ne segu sisaldab muuhulgas:
Hexyl Cinnamic Aldehyde 10 - < 20
2,6-Dimethylheptan-2-Ol 1 - < 10
4-Methyl-2-(2-Methylpropyl)Oxan-4-Ol 1 - < 10
Citronellol 1 - < 10
Hexenol Cis-3 1 - < 10
Hexyl Salicylate 1 - < 10
Linalool 1 - < 10
Tetrahydrolinalool 1 - < 10
Geraniol 1 - < 10

Parfüümina kasutamiseks võib valada spreipudelisse ja lisaks panna kinkekarpi (enamusel juhtudel lahjendada enne).

4.96 EUR

Loading Uuendan korvi...

Pärnaõie rekonstruktsioon tonaalsusega mesisemale-õielisele osale. Sisaldab muuhulgas pärnaõie absoluuti. Võib lisada muskust, ambrat ja/või hediooni pikemaks püsimiseks. Rohelisemaks / värkemaks...


Roos 1

Marokko roosiõli (Rosa Centifolia) rekonstruktsioon (kuulub tuntumatest maailma kuue parima roosiõli rekonstruktsiooni hulka). Tasakaalustatud, võrreldes Roos 3-ga on pisut kuivem ja magusam, päikeselisem. Maitseasi, kellele meeldib Türgi, kellele Marokko roosiõli.

Tegu pole "värskelt lõigatud roosi" aroomiõliga, mille lõhnas on rohelisi noote, vaid roosiõli rekonstruktsiooniga.
Kui on tahtmine muuta roosiõli rekonstruktsiooni rohelisemaks, siis või lisada pisut lehealkoholi, aga miks mitte proovida lisada Hedioonile pisut roosiõli.

Hõlpsamaks kasutamiseks müügil 15% seguna alkoholis. Tegu on tugevalõhnalise komponendiga, tasub lahjendada etanoolis või baasõlis. Lõhna hindamiseks võib olla vajadus lahjendada segu 1%-ni. Lubatav määr nahale jäetavas lõpptootes on 0,78% (mis on ikkagi piisavalt tugeva lõhnaga).

4.45 EUR

Loading Uuendan korvi...

Marokko roosiõli (Rosa Centifolia) rekonstruktsioon (kuulub tuntumatest maailma kuue parima roosiõli rekonstruktsiooni hulka). Tasakaalustatud, võrreldes Roos 3-ga on pisut kuivem ja magusam, päikeselisem....


Roos 3, 15% 10ml

Türgi roosiõli (Rosa Damascena) rekonstruktsioon Givaudanilt (kuulub tuntumatest maailma kuue parima roosiõli rekonstruktsiooni hulka). Värske, naturaalse lõhnaga, soe, mesine.

Tegu pole "värskelt lõigatud roosi" aroomiõliga, mille lõhnas on rohelisi noote, vaid ehtsa roosiõli ühe parima rekonstruktsiooniga.

Kui on tahtmine muuta roosiõli rekonstruktsiooni rohelisemaks, siis või lisada pisut lehealkoholi, aga miks mitte proovida lisada hedioonile pisut roosiõli.

Tegu on tugevalõhnalise komponendiga, tasub lahjendada etanoolis või baasõlis.

Hõlpsamaks kasutamiseks müügil 15% seguna alkoholis. Lõhna hindamiseks võib olla vajadus lahjendada segu 3%-ni.

0.00 EUR

Loading Uuendan korvi...

Türgi roosiõli (Rosa Damascena) rekonstruktsioon Givaudanilt (kuulub tuntumatest maailma kuue parima roosiõli rekonstruktsiooni hulka). Värske, naturaalse lõhnaga, soe, mesine. Tegu pole "värskelt...


Safranaal, 3%, 10ml

Maitsetaime safrani peamine lõhna andev komponent (safranaal moodustab safranist 40-70%, sõltuvalt aastaajast ja korjekohast). Värske, herbaalne, pargitud nahk, vürtsikas.

Lõhnaainet tasub hinnata tugevuse 1% või madalama juures. Tavaliselt kasutatakse 0,01-1% lõhnasegu kontsentraadist. IFRA piir safrani absoluudile on 0,005% lõpptootest, mis kasutatav nahal ja 0,05% lõpptootest, mis ei ole kasutatav nahal (näiteks õhuvärskendi).

Hõlpsamaks kasutamiseks müügil 3% seguna alkoholis.

2.90 EUR

Loading Uuendan korvi...

Maitsetaime safrani peamine lõhna andev komponent (safranaal moodustab safranist 40-70%, sõltuvalt aastaajast ja korjekohast). Värske, herbaalne, pargitud nahk, vürtsikas. Lõhnaainet tasub hinnata...


Sissejuhatus

Maailmas on kokku hinnanguliselt umbes 3000-4000 erinevat aroomi ainukomponenti ehk lõhnamolekuli. Nende segust koosnevad eeterlikud õlid, aroomiõlid, parfüümid, absoluudid. Oleme siia kokku kogunud meie arvates kõige huvitavamad, samuti vajalikud ainumolekulid, aga ka mõned parimad lõhnasegud. Samuti koondame antud sektsiooni absoluudid.

Ainukomponendid

Baasnootidena kasutatavad ainukomponendid (näiteks ambrad ja muskused) aitavad ülejäänud segul (näiteks eeterlikul õlil või lõhnakompositioonil) kauem püsida, samas muudavad segu enamusel juhtudel organoleptiliselt sügavamaks. Teised ainukomponendid aitavad segu muuta huvitavamaks, meeldivamaks (näiteks hedioon, arbuusi ketoon, kurgi aldehüüd, merealdehüüd, timberool jne).

Aroomikompositsioonid

Valik aroomikompositsioone maailmast, kasutatavad muude aroomiainete (sh eeterlikud õlid) rikastamiseks, aga ka iseseisvalt parfüümina või õhuvärskendajana kasutamiseks. Maailmas on palju aroomikompositsioone, seejuures on osa aroomiõlisid odavalt koostatud ja kehvakesed. Valitud aroomikompositsioonid ei ole aroomiõlid, mis on enamusel juhtudel lahjendused dipropüleenglükoolis (ja seda kui kange või lahja seguga on tegu, teab vaid tootja), vaid tegu on 100% aroomiainete lahjendustega alkoholis.

Absoluudid

Absoluudid on kontsentreeritud lõhnaained, enamjaolt taimede eri osadest (õied, lehed, juured), aga ka muust algmaterjalist. Absoluudid on enamjaolt kallid või väga kallid komponendid, sest nende saamise protsess on keerukas, 1ml absoluudi saamiseks võib vaja minna näiteks kilo algmaterjali (õisi, lehti). Absoluudid on tavaliselt lähtematerjalile omasema lõhnaga kui eeterlikud õlid. Sellest omakorda veel iseloomulikuma lõhnaga on CO2 töötlusel saadud looduslikud ained.

 

Suur osa valitud lõhnaainetest pärineb ala vastavatelt tipptootjatelt (näiteks Firmenich, Givaudan, Synarome, IFF) - saame olla kindlad kvaliteedis.

Pakume tooteid protsentlahusena etanoolis käepärasemaks kasutamiseks. Võib kasutada eraldiseisvalt või segada näiteks eeterlike õlidega või omavahel. Loominguline suhtumine võib viia sihile. Kui vajate teatud materjali kangemas kontsentratsioonis või suuremas koguses, võtke ühendust.

Lõhnaainete lahjendamisel kasutada etanooli, baasõli või dipropüleenglükooli. Parfümeerias on eelistatud etanool, mis laseb lõhnaainetel lennelda (baasõli vaigistab pisut lendlevust). Eestis ei ole kahjuks võimalik osta nn parfümeeri alkoholi. Asjaarmastajatel on vast kõige lihtsam kasutada 80-kraadist viina (mis võib teatud lõhnaained muuta kergelt häguseks) või küsida, kas perearst on nõus kirjutama 150g apteegipiiritust, milles lõhnaaineid, aga ka eeterlikke õlisid lahjendada. Kellel on firma, on võimalus tellida mõnelt Eesti hulgimüüjalt / tootjalt joogipiiritust.

Säilitamisest

Lõhnaaineid, nagu ka eeterlikke õlisid, tasub hoida jahedas. Kui pole igapäevast kasutamist, võib need panna parimaks säilimiseks külmkappi. Etanool on teatud juhtudel säilitusaine, kuid mitte alati. Üldiselt on siiski nii, et kui pikema säilitamise järel lõhnab korgile ladestunud lõhnaaine kehvasti (oksüdeerunud), siis etanooliga segatud pudeli sisu võib olla kasutatav veel pikemat aega.

Eriti tundlikud on oksüdeerumise suhtes aldehüüdid. Taas kord: jahe keskkond vähendab oksüdeerumist.

0.00 EUR

Loading Uuendan korvi...

Maailmas on kokku hinnanguliselt umbes 3000-4000 erinevat aroomi ainukomponenti ehk lõhnamolekuli. Nende segust koosnevad eeterlikud õlid, aroomiõlid, parfüümid, absoluudid. Oleme siia kokku kogunud...


Stemoon, 15% 10ml

Üks olulisemaid rohelisi noote. Värskelt purustatud rohelised lehed, veidi mõrkjas, naturaalne. Meenutab viigimarja lehe absoluudi üht segmenti. 0,5-1% muudab lõhnasegu värskemaks, rohelisemaks. Kasutatav tsitruse, lille ja marjalõhnades (sh eeterlikud õlid), loomulikult ka nn rohelistes lõhnakompositsioonides, aga ka viigimarja ja viigilehe rekonstruktsioonides.

Hõlpsamaks kasutamiseks müügil 15% seguna alkoholis.

3.15 EUR

Loading Uuendan korvi...

Üks olulisemaid rohelisi noote. Värskelt purustatud rohelised lehed, veidi mõrkjas, naturaalne. Meenutab viigimarja lehe absoluudi üht segmenti. 0,5-1% muudab lõhnasegu värskemaks, rohelisemaks....


Tamme CO2, 15% 5ml

Quercus robur L.

CO2 on tänapäevane meetod algmaterjalist lõhnakomponentide kättesaamiseks. Juba pikka aega kasutusel olnud absoluudiga võrreldes on CO2 meetodil saavad õlid, vahad ja komponendid allikale loomuomasema lõhnaga.

Tammepuu CO2 lõhnab tammevaadi-brändilikult, ühendades marjase magusa, kuiva puu ja tammevaatide lõhna. Kellele meeldib ja kellele mitte.

Hõlpsamaks kasutamiseks pakume seda 15% seguna etanoolis, vajadusel lahjendada. Kangemas kontsentratsioonis tellimiseks võtke ühendust.

4.75 EUR

Loading Uuendan korvi...

Quercus robur L. CO2 on tänapäevane meetod algmaterjalist lõhnakomponentide kättesaamiseks. Juba pikka aega kasutusel olnud absoluudiga võrreldes on CO2 meetodil saavad õlid, vahad ja komponendid...


Tammesambliku absoluut 5% 5ml

Evernia prunastri. Samblane, puidune (mänd), pisut tubakanee, kergelt soolakat merevett meenutav.
Antud absoluut vastab IFRA nõuetele (enamus tammesambliku absoluute sisaldavad liiga suures koguses allergeene ja muid nahakahjulikke aineid).

Robertet-i kvaliteet.

Tammesambliku absoluut on üsna tugevalõhnaline, hõlpsamaks kasutamiseks müügil 5% seguna alkoholis. Parfüümide kontsentraadis kasutatakse kuni 1% segust. Nahale kandmiseks lahjendada baasõli, piirituse või muude komponentidega. Kangemas kontsentratsioonis tellimiseks võtke ühendust.

3.85 EUR

Loading Uuendan korvi...

Evernia prunastri. Samblane, puidune (mänd), pisut tubakanee, kergelt soolakat merevett meenutav. Antud absoluut vastab IFRA nõuetele (enamus tammesambliku absoluute sisaldavad liiga suures koguses allergeene...


Timberool, 6% 10ml

Tugevatoimeline puidulõhna noot: peamiselt meenutab triivpuud (merevees hulpiv), aga ka saepuru, kergelt loomaliku ambra alatooniga. Kauapüsiv.

Chandler Burr kirjutab timberoolist: "Üks kõige huvitavamatest lõhnaainetest, geniaalne molekul, mille hind peaks võrduma kulla hinnaga; ... kui seda nuusutada, siis saad koheselt aru, et molekul on mitmetahuline lõbusõit Disney imedemaal".

Timberool muudab magusa lõhna või eeterliku segu vürtsikamaks, äkilisemaks. Võite proovida lisada kadakamarja või muu puiduse / vürtsika eeterliku õli koostisse, sobib kokku ka tsitrustega. Doseerimisel peab olema kerge käega, sest tegu on tugevalõhnalise komponendiga. Tavapäraselt kasutatakse timberooli õhulise, vürtsika efekti andmiseks, mitte et see domineerima hakkaks. Samas on viimase viie aasta jooksul tulnud välja palju tuntud parfüüme, kus ambra-puidune lõhnaaine (olgu siis timberool või mõni teine sarnane) domineerib baas- või keskmistes akordides.

Timberool on kasutusel näiteks: Juliette Has A Gun Another Oud, Ramón Monegal Dry Wood, Adolfo Dominguez Agua de Bambú Hombre. Samas timberooli sarnast lõhnaainet (organoeleptiliselt samasse perekonda kuuluvat) kasutavad paljud parfüümid vähemal või enamal määral.

Firmenich-i kvaliteet.

Sugu: unisex, kergelt maskuliinne.

Hõlpsamaks kasutamiseks müügil 6% seguna alkoholis (vajadusel oluliselt lahjendada alkoholis või kehaõlis, sest võib hakata domineerima lõhnas). Parfüümide kontsentraadis kasutatakse kuni 2% segust. Kangemas kontsentratsioonis tellimiseks võtke ühendust.

3.15 EUR

Loading Uuendan korvi...

Tugevatoimeline puidulõhna noot: peamiselt meenutab triivpuud (merevees hulpiv), aga ka saepuru, kergelt loomaliku ambra alatooniga. Kauapüsiv. Chandler Burr kirjutab timberoolist: "Üks kõige huvitavamatest...


Tuberoosi absoluut 10% 2ml

Polianthes tuberosa. Rikkalik, valgeõie-lilleline, roheline, mesine, pisut õline-vahajas aroom. Tipunootide kadumisel tulevad esile kreemised noodid. Mõnede arvates parim lilleabsoluut, mis maailmas saadaval on, kuid lõhnamaailm on maitse asi.

Tuberoos on pärit Mehhikost, kust see toodi Euroopasse 17. sajandil ja oli Marie Antoinette üks lemmiklõhnadest. Louis XIV-le meeldisid tuberoosid sedavõrd, et ta lasi neid Versailles aeda suures koguses istutada, et aed hästi lõhnaks.

Tuberoos on kasutusel näiteks järgmistes parfüümides: Estée Lauder Tuberose Gardenia, Jo Malone Tuberose Angelica, Diptyque Do Son, Guerlain Jardins de Bagatelle, Frédéric Malle Carnal Flower, Byredo Flowerhead. Parfüümid, kus kasutatakse ehtsat absoluuti, on hinnalt 100-200 eurot vahemikus (sest absoluut on väga kallis). Enamuses parfüümides kasutatakse siiski tuberoosi rekonstrueeritud akordi, mis võimaldab parfüümi hinna allapoole tuua.

Võtsime selle väikeses koguses müügile, et uudishimulikud saaksid proovida.

Aroomiteraapiana kasutatakse rahustava komponendina.

6.25 EUR

Loading Uuendan korvi...

Polianthes tuberosa. Rikkalik, valgeõie-lilleline, roheline, mesine, pisut õline-vahajas aroom. Tipunootide kadumisel tulevad esile kreemised noodid. Mõnede arvates parim lilleabsoluut, mis maailmas...


Ultrasuur 15% 10ml

Meri, osoon, värske, ambra, kompleksne. Sinine.

Givaudan iseloomustab lõhnaainet nii: inspiratsioon külaskäigust India ookeani äärde - rannaliiv, puhas osoonirikas õhk. Sobib hästi kokku värskete, tsitruse, lille, vürtsi ja puidulõhnadega. Annab mereranna efekti. Mikrokogusena omab modifikaatori rolli, suuremas koguses aitab luua värske, osoonilise, kergelt ambrilise baasi.

Tugevatoimeline komponent, segusse lisada järgu kaupa. Tavapäraselt lisatakse lõhnasegu kontsentraati 0,1-1%.

Püsib plotteril mitu päeva.

4.15 EUR

Loading Uuendan korvi...

Meri, osoon, värske, ambra, kompleksne. Sinine. Givaudan iseloomustab lõhnaainet nii: inspiratsioon külaskäigust India ookeani äärde - rannaliiv, puhas osoonirikas õhk. Sobib hästi kokku värskete,...


Syitä ostaa yleisiä lääkkeitä online-apteekissa

Kaikki haluavat tehdä ostoksia joutumatta ulos sohvan sohvalta. Joten tekniikka on tuonut hienon tavan tehdä ostoksia ilman astumista ulos, online-apteekki. Voit käyttää verkkolääketuetteja saadaksesi tilauksesi kotiovellesi. Mitä syitä voit odottaa ostavan geneerisiä lääkkeitä online-apteekissa? Seuraavassa on joitain syitä mennä läpi.

Tässä kiireisessä maailmassa me tarvitsemme kaikkea mukavuusamme mukaan. Ja tekniikka on tehnyt sen mahdolliseksi. Voimme saada kaiken, mitä haluamme vain palaamalla kotiin. Olipa kyseessä muutamia tärkeitä laskutuksia, pankkitoimintaa, neuvottelupuheluita tai ostoksia, kaikki voidaan tehdä vain käynnistämällä kannettava tietokoneesi.

Uusi verkkokaupan trendi on laskussa, ja apteekit ovat päättäneet kokeilla käsiään tässä uudessa trendissä. On olemassa monia online-apteekkeja, jotka käsittelevät lääkkeitä. Suurin osa niistä käsittelee geneerisiä, määrättyjä ja ylipainotteisia (OTC) lääkkeitä. Ostosvaatteissa ja elektroniikassa on omat edut, samoja etuja, joita voit ostaa geneeristen lääkkeiden verkossa.

Viagra tupakoitsijan | Viagra tiedot | Cialis teokset | Tadalafiili kesto