Ainukomponendid

Baasnootidena kasutatavad ainukomponendid (näiteks ambrad ja muskused) aitavad ülejäänud segul (näiteks eeterlikul õlil või lõhnakompositioonil) kauem püsida, samas muudavad segu enamusel juhtudel organoleptiliselt sügavamaks. Teised ainukomponendid aitavad segu muuta huvitavamaks, meeldivamaks (näiteks hedioon, arbuusi ketoon, kurgi aldehüüd, merealdehüüd, timberool jne).

Aroomikompositsioonid

Valik aroomikompositsioone maailmast, kasutatavad muude aroomiainete (sh eeterlikud õlid) rikastamiseks, aga ka iseseisvalt parfüümina või õhuvärskendajana kasutamiseks. Maailmas on palju aroomikompositsioone, seejuures on enamus aroomiõilisid odavalt koostatud ja kehvakesed. Püüame teha Teie eest mingi eelvaliku, koguda kokku meie arvates parimad, tasakaalustatud, naturaalsemad. Valitud aroomikompositsioonid ei ole aroomiõlid, mis on enamusel juhtudel lahjendused dipropüleenglükoolis (ja seda kui kange või lahja seguga on tegu, teab vaid tootja), vaid tegu on 100% aroomiainete lahjendusega alkoholis.

Absoluudid

Kontsentreeritud lõhnaained, enamjaolt taimede eri osadest (õied, lehed, juured), aga ka muust algmaterjalist. Absoluudid on enamjaolt kallid või väga kallid komponendid, sest nende saamise protsess on keerukas, 1ml absoluudi saamiseks võib vaja minna näiteks kilo algmaterjali (õisi, lehti). Absoluudid on tavaliselt lähtematerjalile omasema lõhnaga kui eeterlikud õlid. Sellest omakorda veel naturaalsemad on CO2 töötlusel saadud looduslikud lõhnaained.

Suur osa valitud lõhnaainetest pärineb ala vastavatelt tipptootjatelt (näiteks Firmenich, Givaudan, Synarome, IFF) - saame olla kindlad kvaliteedis.

Pakume tooteid protsentlahusena etanoolis käepärasemaks kasutamiseks. Võib kasutada eraldiseisvalt või segada näiteks eeterlike õlidega või omavahel. Loominguline suhtumine võib viia sihile. Kui vajate teatud materjali kangemas kontsentratsioonis või suuremas koguses, võtke ühendust.