• Uus

Agrumen aldehüüd, 20% 10ml

4,45 €
Maksudega

Särav tsitrusaldehüüdne lõhnaaine, millel naturaalne, keerukas ja peen lõhn.

Särav tsitrusaldehüüdne lõhnaaine, millel naturaalne, keerukas ja peen lõhn (vastupidiselt enamusele teistele tsitrusaldehüüdidele, mille võib olla tehniline, kodumajapidamisvahendite lõhn). Meeldib eriti neile, kes eelistavad kargemat, pisut mõrkjat, vähem magusat tsitrust. Meenutab Yuzu eeterliku õli üht segmenti. Teeb enamuse lõhnakompositsioonidest värskemaks, annab juurde "vunki". Näiteks võib lisada apelsini eeterlikule õlile, kus võtab vähemaks magusust, muudab mitmetahulisemaks, aga ka ylangile, roosi kompositsioonidele, lisaks vähesel määral puidu lõhnadesse. Mänguruum on lai.

Mõne parfümeeri arvates on tegu piisavalt hea tsitruslõhnaga, et seda kasutada parfüümina "... võib-olla lisada pisut ambrat ja muskust juurde jumekuse andmiseks ja paremaks püsimiseks".

Tugevatoimeline, doseerida ettevaatlikult, järgu kaupa. Püsib testpaberil ja nahal oluliselt kauem kui tsitruse eeterlikud õlid, seetõttu omab fiksaatori rolli.

Hõlpsamaks kasutamiseks müügil 20% seguna alkoholis (mis tundub osadele inimestest ikkagi kangena, seega võib lahjendada omakorda etanoolis või baasõlis, teatud juhtudel on mõistlik teha 3%-line lahus). Kangemas kontsentratsioonis tellimiseks võtke ühendust.