Javanool, 5% 5ml

3,96 €
Maksudega
Viimased tooted laos

Molekul, mille tuntud lõhnamaja Escentric Molecules tõi turule ainukomponentse parfüümina "Molecule 04". Javanooli kasutatakse enamasti sandlipuu rekonstruktsioonides. Seda võib lisada naturaalsele sandlipuu õlile lõhna tugevdamiseks-pikendamiseks. Doseerimisel olla ettevaatlik, sest javanool on kümneid kordi tugevama lõhnaga kui sandlipuu õli. Javanool ei asenda sandlipuu õli, sest sandlipuu õli on komplekssem, seal on kümneid eri molekule koos.

Arcadi Boix Camps: "Javanool on ainus sandlipuu lõhnaaine, mis imiteerib sandli lõhnaainetest kõige paremini sandliõlis olevaid alkohole ja aldehüüde."

Javanooli kasutatakse väikestes kogustes (0,01%) ka mitmetes lille- ja tsitruskompositsioonides (alateadlikult kerge puiduse alatooni andmiseks).

Hõlpsamaks kasutamiseks müügil 5% seguna alkoholis. Lõhna hindamiseks on mõistlik osade inimeste puhul teha 0,1%-1% lahus. Javanoolil on omadus - mida lahjem on kontsentratsioon, seda tugevam lõhn tundub. St 5%-ne javanool tundub enamusele inimestest nõrgema lõhnaga kui 0,5%-ne javanool.