• Uus

Muskuste (valgete) segu, 30% 10ml

4,45 €
Maksudega

Valgeteks muskusteks nimetatakse muskusi, mis meenutavad inimese jaoks organoleptiliselt puhtust, värskelt pestud pesu, seepi, puhast ihu. Valged muskused said oma nime seetõttu, et neid hakati kasutama lisaks parfüümidele pesupesemisvahendites. Suured molekulid tagasid pesule pikka aega värske lõhna.

Kõik valged muskused on rohkemal või vähemal määral erineva lõhnaga, iseloomustamiseks saab kasutada näiteks sõnu: puuderjas, lilleline, marjane, puidune, ambrane.

Suurele osale inimesest muskuste lõhn meeldib ning seda saab kasutada muu lõhnasegu (sh eeterliku õli) püsivamaks muutmisel ning sügavuse andmisel. Samas on umbes pooled inimesed lõhnapimedad ühe või rohkema muskuse suhtes. Kasutades valgete muskuste segu, saab olla üsna kindel, et inimene tunneb segus mingit osa muskustest.

Valged muskused annavad herbaal-seebise alatooni näiteks Mugle-i Cologne-le, beebi-pehme puhtuse Clair De Musc-ile. Tõenäoliselt kasutab 99% parfüümidest oma koostises ühte või mitut valget muskust ja mitte väikeses koguses, suuremas koguses leidub seda näiteks CK Be-s, Burberry Touch for Men-is.

Sugu: unisex.

Hõlpsamaks kasutamiseks müügil 30% seguna alkoholis, mis vastab Parfum tugevusastmele, kuid võib osade inimeste jaoks tunduda pisut kange (vajadusel lahjendada). Kangemas kontsentratsioonis tellimiseks võtke ühendust.