Muskus 1

3,95 €
Maksudega
Maht

Enamus muskusi on inimeste arvates nõrgalt või keskmiselt tuntavad (mida suurem molekuliline koostis, seda raskem retseptorite poolt tabada). Muskuste ülesanne on olla lõhnasegus fiksaatoriks (teised parfüümisegu komponendid seotakse suuremolekuliliste muskuste või ambraga ja nii püsib lõhn kauem peal). Vähemalt samatähtis on see, et muskused muudavad parfüümi sügavamaks, intelligentsemaks.

Konkreetne muskus on lõhna poolest üks tugevamatest, mis maailmas leidub.

Muskus, puuderjas (mitte segi ajada puudriga), veidi magus, metalse kuuma triikraua alatooniga (viimane tekitab assotsiatsiooni puhta pesuga). Meeldiv, mõned parfümeerid kasutavad seda ainukomponentse parfüümina.

Kuulub esmatarvilike TOP 60 lõhnaainete hulka.

Muskuste puhul tuleb arvestada, et osa inimesi on teatud muskuste suhtes lõhnapimedad, st ei tunne neid ainukomponendina. Iga inimene võib olla lõhnapime mõne, seejuures erineva muskuse suhtes. Samas tajub enamik neist seda, kui muskust on lisatud lõhnasegusse (muudab lõhna sügavamaks).

Antud muskus on kasutuses parfüümides nagu Emporio Armani White for Her, Alberto Morallise Oxymusk sisaldab seda 33% lõhnasegu kontsentraadist.

Püsib plotteril 2 nädalat. Firmenich-i kvaliteet. Sugu: unisex, kergelt maskuliinne.

Täpse lõhna tundmiseks on vajalik lahjendus 1-10%-le alkoholis või baasõlis. Hõlpsamaks kasutamiseks müügil 30% seguna alkoholis. Kangemas kontsentratsioonis tellimiseks võtke ühendust. Parfüümina kasutamiseks võib valada spreipudelisse ja lisaks panna kinkekarpi (enamusel juhtudel lahjendada enne).