• Uus

Muskus 1, 30%

3,95 €
Maksudega

Enamus muskusi on inimeste arvates nõrgalt või keskmiselt tuntavad (mida suurem molekuliline koostis, seda raskem retseptorite poolt tabada). Muskuste ülesanne on olla lõhnasegus fiksaatoriks (teised parfüümisegu komponendid seotakse suuremolekuliliste muskuste või ambraga ja nii püsib lõhn kauem peal). Vähemalt samatähtis on see, et muskused muudavad parfüümi sügavamaks, intelligentsemaks.

Konkreetne muskus on lõhna poolest üks tugevamatest, mis maailmas leidub.

Võib kirjeldada: muskus, puuderjas (mitte segi ajada puudriga), veidi magus, metalse kuuma triikraua alatooniga (viimane tekitab assotsiatsiooni puhta pesuga). Meeldiv, mõned parfümeerid kasutavad seda ainukomponentse parfüümina.

Vaatamata sellele, et kirjelduses on sees sõnad "puuderjas" ja "magus", võib antud muskust liigitada pigem kergelt mehelikumasse suunda (kui uniseks-i valida ei saaks).

Muskuste puhul tuleb arvestada, et osa inimesi on teatud muskuste suhtes lõhnapimedad, st ei tunne neid ainukomponendina. Iga inimene võib olla lõhnapime mõne, seejuures erineva muskuse suhtes. Samas tajub enamik neist seda, kui muskust on lisatud lõhnasegusse (muudab lõhna sügavamaks).

Antud muskus on kasutuses parfüümides nagu Emporio Armani White for Her, Alberto Morallise Oxymusk sisaldab seda 33% lõhnasegu kontsentraadist.

Püsib plotteril 2 nädalat.

Firmenich-i kvaliteet.

Sugu: unisex, kergelt maskuliinne.

Hõlpsamaks kasutamiseks müügil 30% seguna alkoholis, mis vastab Parfum tugevusastmele, kuid võib osade inimeste jaoks tunduda pisut kange (vajadusel lahjendada 10-20% peale). Kangemas kontsentratsioonis tellimiseks võtke ühendust.