• Uus

Timberool, 6% 10ml

3,60 €
Maksudega

Tugevatoimeline puidulõhna noot: peamiselt meenutab triivpuud (merevees hulpiv), aga ka saepuru, kergelt loomaliku ambra alatooniga. Kauapüsiv.

Chandler Burr kirjutab timberoolist: "Üks kõige huvitavamatest lõhnaainetest, geniaalne molekul, mille hind peaks võrduma kulla hinnaga; ... kui seda nuusutada, siis saad koheselt aru, et molekul on mitmetahuline lõbusõit Disney imedemaal".

Timberool muudab magusa lõhna või eeterliku segu vürtsikamaks, äkilisemaks. Võite proovida lisada kadakamarja õlisse, sobib kokku ka tsitrustega. Doseerimisel peab olema kerge käega, sest tegu on tugevalõhnalise komponendiga. Tavapäraselt kasutatakse timberooli õhulise, vürtsika efekti andmiseks, mitte et see domineerima hakkaks. Samas on viimase viie aasta jooksul tulnud välja palju tuntud parfüüme, kus ambra-puidune lõhnaaine (olgu siis timberool või mõni teine sarnane) domineerib baas- või keskmistes akordides.

Timberool on kasutusel näiteks: Juliette Has A Gun Another Oud, Ramón Monegal Dry Wood, Adolfo Dominguez Agua de Bambú Hombre. Samas timberooli sarnast lõhnaainet (organoeleptiliselt samasse perekonda kuuluvat) kasutavad paljud parfüümid vähemal või enamal määral.

Firmenich-i kvaliteet.

Sugu: unisex, kergelt maskuliinne.

Hõlpsamaks kasutamiseks müügil 6% seguna alkoholis (vajadusel oluliselt lahjendada alkoholis või kehaõlis, sest võib hakata domineerima lõhnas). Parfüümide kontsentraadis kasutatakse kuni 2% segust. Kangemas kontsentratsioonis tellimiseks võtke ühendust.

Lisainfo

CAS:
70788-30-6

Lisainfo

CAS:
70788-30-6